Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Branżowa Szkoła I stopnia

  Branżowa Szkoła I stopnia

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Miło mi jest pogratulować Weronice Łojewskiej z klasy pierwszej technikum pięcioletniego i Sylwii Chrzanowskiej z klasy czwartej technikum czteroletniego tak zaszczytnego wyróżnienia. Oczywiście zasłużyły sobie na to Stypendium swoją dobrą pracą; Sylwia w roku szkolnym 2019/2020 uzyskała średnią: 5,00; a Weronika4,85. Niestety, uroczysta gala wręczenia dyplomów stypendystom z powodu pandemii została odwołana. Dyplomy czekają na odbiór w sekretariacie szkoły.

Z życzeniami dalszych sukcesów w nauce – Dyrekcja Szkoły


Regulamin przyznawania Stypendium PRM w zakładce Dla ucznia:

Stypendium PRM otrzymuje uczeń, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre.

spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
444
Odsłon artykułów:
1863478

Gościmy:

Odwiedza nas 54 gości oraz 0 użytkowników.