Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Branżowa Szkoła I stopnia

  Branżowa Szkoła I stopnia

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

30 listopada 2020 r. odbył się konkurs pn. „Wojewódzka olimpiada wiedzy z zakresu uprawy roślin bobowatych grubonasiennych i soi”, której organizatorem był Marszałek Województwa Podlaskiego, a Koordynatorem Jednostka Regionalna Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich (KSOW) w województwie podlaskim.
Ideą konkursu było propagowanie szeroko pojętej wiedzy rolniczej, zarówno teoretycznej jak i praktycznej z zakresu uprawy roślin bobowatych grubonasiennych i soi, rozwijanie zainteresowań uczniów rolnictwem, upowszechnianie wzorców racjonalnego gospodarowania gruntami rolnymi oraz uświadomienie, czym jest rekomendacja odmian.
Z Naszej szkoły w Konkursie wzięli udział trzej uczniowie z klasy trzeciej kształcący się w zawodzie Technik rolnik: Dawid Downar, Patryk Klimaszewski i Maciej Olszewski. Konkurs ze względu na panującą w kraju sytuację epidemiczną został poprowadzony w trybie on-line. Każdy uczestnik miał do rozwiązania test składający się z 33 pytań w czasie 20 minut.

Pięć pierwszych miejsc było nagradzanych z których III zajął – Patryk Klimaszewski (nagroda pieniężna - 500,00 zł) i VDawid Downar (nagroda pieniężna - 300,00 zł), dodatkowo osoby do IV miejsca otrzymały bon podarunkowy o wartości 100 zł do wykorzystania w Szkółce drzew i krzewów.

Wszystkim uczestnikom konkursu bardzo dziękuję za chęć udziału i zaangażowanie, zwycięzcom gratuluję i życzę dalszych sukcesów.

Ryszard Rogiński

spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
444
Odsłon artykułów:
1863453

Gościmy:

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.