Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Branżowa Szkoła I stopnia

  Branżowa Szkoła I stopnia

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W niedzielę 4 października Szkolne Koło Wolontariatu uczestniczyło w Kiermaszu ciast i drobiazgów w Danówku. Akcja miała na celu zbiórkę pieniędzy dla Nikosia chorego na SMA. Nasza szkoła wystawiła na sprzedaż słodkości przygotowane przez naszych uczniów pod kierunkiem p. Agaty Choynowskiej i p. Beaty Urbańskiej. Wypieki cieszyły się wielką popularnością na pikniku, a także wzbudzały zainteresowanie swoim estetycznym wyglądem. Dzięki temu udało nam się dołożyć do wspólnej skarbonki Nikosia 1300 złotych.
Na licytację trafił również bon na tort, który zostanie wykonany przez naszych uczniów. Bon został wylicytowany za 150 złotych.
Zanim jednak doszło do kiermaszu Szkolne Koło Wolontariatu przeprowadziło w szkole zbiórkę pieniędzy na produkty niezbędne do wykonania ciast i dzięki ofiarności naszych uczniów i pracowników udało nam się zebrać na ten cel 550 złotych – z czego 330,49 zostało przeznaczone na zakup produktów, kolejne 50 złotych zostanie przeznaczone na składniki do toru.
Dziękujemy wszystkim za pomoc!

Opiekun - Kowalczuk Monika


spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
444
Odsłon artykułów:
1863445

Gościmy:

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.