Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Branżowa Szkoła I stopnia

  Branżowa Szkoła I stopnia

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W czwartek 01 października 2020r. starsza młodzież z internatu zorganizowała pierwszoklasistom imprezę pod hasłem „Kocham Cię, Wojewodzinie”. Jest to coroczna impreza organizowana w celu zintegrowania uczniów klas pierwszych ze starszymi.
Konkurencje - rundy zaadaptowaliśmy z telewizyjnego show „Kocham Cię, Polsko”. Imprezę prowadziła Wiktoria Adasiewicz, sprzęt audiowizualny obsługiwała Paulina Witkowska, punkty podliczała Gabrysia Kosińska, a kapitanami drużyn były: Renata Dobrowolska i Weronika Sulewska. Rund było VIII: „Zakazane słowa”, „Kto pierwszy, ten lepszy”, „Kalambury”, „Co to za okazja?”, „Biegające literki”, „Przeliteruj”, „Urodziny”, „Jaki procent…”. Zwycięska drużyna – Weronika Kosińska, Kacper Deluga, Artur Malinowski, Natalka Puławska, Kasia Łomotowska, Dawid Borkowski, Mateusz Szymanowski, Julka Maciorowska – została obsypana „złotym deszczem” i obdarowana pysznym ciastem.
Były emocje, była rywalizacja, było radośnie – sami zobaczcie w galerii zdjęć.

Wioletta Anna Czaplicka


spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
444
Odsłon artykułów:
1863478

Gościmy:

Odwiedza nas 65 gości oraz 0 użytkowników.