Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Branżowa Szkoła I stopnia

  Branżowa Szkoła I stopnia

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W dniu dzisiejszym społeczność budowlana Zespołu Szkół w Wojewodzinie obchodziła swoje święto - Dzień Budowlańca. Na boisku szkolnym, została rozłożona gra planszowa, z pytaniami i zadaniami, z zakresu wiedzy budowlanej. Do gry stanęli uczniowie klas II, III i IV Technikum budownictwa, tworząc dwuosobowe drużyny. Nad wszystkim czuwała Szanowna Komisja, składająca się z Dyrekcji Szkoły i Absolwentów Technikum budownictwa. Rzut kostką zdecydował o kolejnosci ruchu poszczególnych drużyn. Wśród zadań, z którymi przyszli Technicy budownictwa musieli się zmierzyć było: zbudowanie wieży z kartonów, rzut piłką do betoniarki, zbudowanie mostu z kartki, sznurka i słomek, wbicie gwoździa w krokiew, wyznaczenie reakcji w podporach belki statycznie wyznaczalnej. Śmiechu było co niemiara Koleżanki i koledzy z klas pierwszych kibicowali swoim starszym kolegom. Najszybciej do mety dotarła drużyna maturzystów tj. Dawid Chojnowski i Dawid Purwin - zdobywając tym samym I miejsce. Zaraz za nimi, pojawiła się druga drużyna maturzystów tj. Mateusza Malinowski i Adrian Pisanko - zdobywając II miejsce.
Wszystkim drużynom gratulujemy. Raz jeszcze składamy najserdeczniejsze życzenia.
Wam Drodzy Absolwenci, dziękujemy za obecność. Cieszymy się, że przyjęliście zaproszenie. Życzymy Wam powodzenia bo juz niedługo rozpoczniecie nowy rozdział życia - studia.

Obuchowska Karolina

spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
444
Odsłon artykułów:
1863466

Gościmy:

Odwiedza nas 47 gości oraz 0 użytkowników.