Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Branżowa Szkoła I stopnia

  Branżowa Szkoła I stopnia

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Wszyscy, którzy złożyli dokumenty na kwalifikacyjny kurs zawodowy w zawodzie rolnik od 1 września 2020 r. zostali przyjęci pod warunkiem, że w tym tygodniu wykonają w medycynie pracy badanie stwierdzające brak przeciwwskazań do wykonywania tego zawodu. Jest to wymóg wynikający z Rozporządzenia MEN, dlatego każdy z przyjętych słuchaczy musi się zgłosić do szkoły – od środy 26. sierpnia – po skierowanie na to badanie i wykonać je w dowolnym gabinecie medycyny pracy, bo opłatę za badanie uiszcza z własnej kieszeni słuchacz.

Orzeczenie o braku przeciwwskazań do wykonywaniu zawodu wydane przez medycynę pracy można będzie dostarczyć przyjeżdżając na pierwsze zajęcia 11 września (początek godz. 14.30).

Na pierwszych zajęciach przedstawione zostaną procedury bezpieczeństwa w związku z pandemią COVID-19. Już teraz informuję, że wymagać będziemy, aby każdy wchodzący do szkoły – miał prawidłowo założoną maseczkę, którą będzie mógł zdjąć dopiero po zajęciu miejsca w sali wykładowej (pierwsze zajęcia odbędą się w świetlicy w budynku internatu), drugi wymóg dotyczy dezynfekcji rąk – każdy musi umyć w toalecie lub zdezynfekować płynem z dozownika. Jeśli ktokolwiek czuje, że będzie miał problem z dostosowaniem się do tych wymagań, powinien niezwłocznie powiadomić szkołę o rezygnacji z uczestnictwa w kursie.

Szczegółowy plan spotkań  w I semestze w załączeniu.

Plan zajęć I semestr *pdf

Zdzisława Choynowska - dyrektor

spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
444
Odsłon artykułów:
1863431

Gościmy:

Odwiedza nas 67 gości oraz 0 użytkowników.