Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Branżowa Szkoła I stopnia

  Branżowa Szkoła I stopnia

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Tak jak informowaliśmy w poprzednim komunikacie, dzisiaj otrzymujecie potwierdzenie przyjęcia do szkoły w postaci poniżej zamieszczonych list kandydatów przyjętych - jest to już ostatni etap rekrutacji.

Od tego momentu możecie zacząć przygotowania do nowego roku szkolnego. Uczniowie, którzy będą mieszkać w internacie mogą kompletować rzeczy z listy niezbędnych do funkcjonowania w internacie. O dacie zakwaterowania i spotkania rodziców z kadrą internatu w przypadku uczniów klas pierwszych, zostaniecie powiadomieni poprzez komunikat na stronie i telefonicznie.Listę rzeczy niezbędnych znajdziecie w zakładce po lewej stronie: INTERNAT. Wykaz podręczników znajduje się również w zakładce po lewej stronie: DLA UCZNIA. O organizacji rozpoczęcia roku szkolnego 1 września dowiecie się z komunikatu, który zostanie zamieszczony niebawem.

Zespół ds. rekrutacji w Zespole Szkół w Wojewodzinie

Technikum, plik Adobe Reader *pdf.

Branżowa Szkoła I stopnia, plik Adobe Reader *pdf.

spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
444
Odsłon artykułów:
1863466

Gościmy:

Odwiedza nas 46 gości oraz 0 użytkowników.