Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Branżowa Szkoła I stopnia

  Branżowa Szkoła I stopnia

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Mieliśmy dzisiaj okazję do ostatniego w tym roku spotkania się w szkole; o wyznaczonych godzinach wychowawcy spotkali się ze swoimi uczniami, by wręczyć świadectwa promocyjne. Mimo prawie trzymiesięcznej waszej nieobecności w szkole wychowawcy wskazali wielu uczniów, którzy za swoją pracę zasłużyli na pamiątkowe wyróżnienia. Rozdanych zostało dzisiaj ok. 50. Nagród książkowych za bardzo dobre wyniki w nauce i za działalność na rzecz szkoły (ze względu na ilość nie sposób wymienić wszystkich, ale postaraliśmy się utrwalić was na zdjęciach).
W sposób szczególny zostali wyróżnieni uczniowie za zaangażowanie w naukę zawodu. Na podstawie regulaminu nauczyciele zawodu zaproponowali, aby statuetką „Zawodowiec z Pasją” wyróżnić w zawodzie:

technik żywienia i usług gastronomicznych:
Emilię Szymanowską
Katarzynę Borkowską
Adama Poniatowskiego
Joannę Bagińską

technik budownictwa:
Kamila Fidurę
Daniela Puhacewicza

technika hotelarstwa:
Edytę Malinowską

fryzjer w Branżowej Szkole I stopnia:
Ewę Chmielewską

Wyłonieni zostali też kandydaci do stypendium Prezesa Rady Ministrów (regulamin na stronie szkoły). W czteroletnim technikum kandydatką została: Sylwia Chrzanowska – klasa III technik hotelarstwa ze średnia 5,00. W pięcioletnim technikum kandydatką została: Weronika Łojewska – klasa I technik budownictwa ze średnią ocen 4,85. Gratulujemy!

Koniec roku to również często czas pożegnań. W tym roku zakończyła pracę w szkolnej bibliotece i przechodzi na emeryturę Pani Grażyna Jarosińska, której podziękowania i życzenia złożyły przedstawicielki społeczności szkolnej. Dziękujemy Pani Grażyno za 35 lat pracy; była Pani wzorem nauczyciela bibliotekarza; życzymy ciekawych pomysłów na wykorzystanie czasu na emeryturze.

Wszystkim życzymy udanych, słonecznych i zdrowych wakacji.

Dyrekcja szkoły: Zdzisława Choynowska, Ryszard Rogińskispacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
444
Odsłon artykułów:
1863453

Gościmy:

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.