Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Drodzy Absolwenci!

Nikt z naszego szkolnego kręgu nie przypuszczał, że życie napisze taki scenariusz pożegnania.
Dla szkoły, zawsze tętniącej gwarem to naprawdę straszna chwila; brakuje nam wszystkim tego spotkania; czekaliście na nie obserwując starszych żegnających się ze szkoła kolegów i na pewno wyobrażaliście sobie jak to będzie wyglądać w waszym wykonaniu. Wielka pustka; brakuje żywych słów wypowiadanych przez nas do was i odwrotnie. Brakuje tej rundki wokół szkoły, gdy młodsi patrzą i zazdroszczą, brakuje uścisków i słów wypowiadanych przy indywidualnych pożegnaniach z nauczycielami - każdy wtedy stara się przekazać coś osobistego, jakieś szczególne wspomnienie, przesłanie... Nam też brakuje słów od was, bo przecież żyjemy dla takich chwil...
Jedno jest pewne – przejdziecie do historii ludzkości jako „rocznik z koronawirusem”, a swoim dzieciom i wnukom będziecie opowiadać, że: „kiedy ja kończyłem szkołę średnią na świecie panowała zaraza i...”:-).
Bardzo pięknie pożegnały się z wami Wychowawczynie: Pani Bożena Groszyk i Pani Karolina Obuchowska. Postarały się, w miarę możliwości i sytuacji, oddać emocje, które zgromadziły przez cztery lata; praca z wami zawsze pozostawia trwały ślad w pamięci nauczycieli i tylko od Was zależy jaki to będzie ślad; po przeczytaniu ich słów myślę, że zapisaliście się w ich pamięci pozytywnie. Ciepłe słowa napisała do Was Pani Olena Levchynska, Pani Ewelina Jagłowska, a myślę, że z czasem dołączą się i inni Nauczyciele.
Dziękuję Wam za każdą waszą aktywność w szkole; Gosi Walickiej, Paulinie Ardzińskiej, Jakubowi Downarowi za reprezentowanie szkoły w różnych apelach, uroczystościach w poczcie sztandarowym, za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych, za piękne apele przez cztery lata, za sympatyczny uśmiech na co dzień i życzliwość, za zaangażowanie w zajęcia praktyczne. Wymienię teraz wszystkich, którzy za to powyższe otrzymali od różnych nauczycieli pamiątki książkowe: Jakub Downar, Paulina Ardzińska, Walicka Małgorzata, Weronika Ziemkiewicz, Magdalena Dobrzycka, Alicja Kurawiec, Jonatan Kropiewnicki, Erwin Suszczyński, Klaudia Smolińska, Brzostowska Martyna, Gutowska Justyna, Kupis Adrianna, Piaszczyńska Karolina, Zaborowski Adam.

Statuetki za najlepiej zdane egzaminy zawodowe otrzymali:
- Paweł Pietruchowski, Adam Chałustowski – w zawodzie technik budownictwa,
- Magdalena Dobrzycka, Weronika Ziemkiewicz – w zawodzie technik żywienia,
- Karolina Piaszczyńska - w zawodzie technik hotelarstwa,
- Adam Zaborowski – w zawodzie technik rolnik.

Najwyższą średnią i świadectwo z paskiem uzyskała Małgorzata Walicka.

Gratuluję Wszystkim ukończenia szkoły, życzę sukcesów i dobrego życia i miłych wspomnień z czasów nauki w ZS w Wojewodzinie.

Zdzisława Choynowska

Szanowna Dyrekcjo! Drodzy wychowawcy i nauczyciele! Koleżanki i koledzy!

Dzisiaj jest ostatni dzień, który spędzamy w tej szkole. Szkole pełnej wspomnień, w szkole, której przeżyliśmy cztery lata naszego życia. W imieniu tegorocznych absolwentów chcielibyśmy wyrazić słowa uznania dla wszystkich tych, którzy przyczynili się do naszego sukcesu edukacyjnego. Wielkie ukłony kierujemy do dyrekcji naszej szkoły. Podziękowania płynące z głębi naszego serca należą się również wszystkim nauczycielom, którzy przez te lata towarzyszyli nam dzień w dzień. Oni najlepiej wiedzą o naszych sukcesach i porażkach. Widzieli na naszych twarzach radość, a czasami smutek, ale zawsze starali się nas wspierać na duchu. Okazaliście nam mnóstwo cierpliwości i wyrozumiałości.
Drodzy nauczyciele, cudowni wychowawcy! Dziękujemy! Tylko Wam zawdzięczany, że wszyscy z nas zdołali ukończyć szkołę. Wiemy, ile trudu Was to kosztowało. Mamy nadzieję, iż nasze błędy i niedociągnięcia szybko znikną z Waszej pamięci, a zapiszemy się tam tylko z dobrej strony.

Maturzyści