Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Branżowa Szkoła I stopnia

  Branżowa Szkoła I stopnia

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Od dzisiaj 25 marca 2020 r. w Zespole Szkół w Wojewodzinie, podobnie jak we wszystkich szkołach w Polsce, obowiązuje szczególna organizacja wykonywania zadań, bo odbywa się za wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Co to oznacza dla Państwa dzieci – naszych uczniów? Mają oni obowiązek uczyć się wykorzystując wszystkie proponowane przez nauczycieli metody, formy przekazu wiedzy i umiejętności. Będą z tego rozliczani – nauczyciele będą oceniać ich postępy. Państwa rola polega na mobilizowaniu ich do nauki. Wszystkie zasady regulujące ten niecodzienny proces nauczania zawarte są Zarządzeniach Dyrektora: dla uczniów Technikum i uczniów BS I. Będą one obowiązywały w czasie trwania obecnego stanu w Polsce.

Proszę Państwa o uważne zapoznanie się z Zarządzeniem dla szkoły, do której uczęszcza Państwa dziecko po to, aby nie było problemów, gdy obowiązywanie obecnych przepisów będzie się przedłużać i przyjdzie nam wystawić na podstawie nich oceny końcowe. To naprawdę może się wydarzyć!

Te same dokumenty zostały wysłane naszym uczniom za pośrednictwem e-dziennika. Dla dyrektora szkoły, odebranie przez nich tej wiadomości jest równoznaczne w obecnej sytuacji, z przyjęciem do wiadomości nowych uregulowań. Nauczyciel przedmiotów również wyślą im zmodyfikowane do sytuacji przedmiotowe zasady oceniania.

Ważne jest, aby dopilnowali Państwo odbierania przez nich tych wiadomości! Jeśli będę widziała, że jakiś uczeń tego nie robi, lub zgłoszą mi to nauczyciele – będę prosić o skontrolowanie sytuacji odpowiednie Służby. Uczniowie nie mają prawa opuszczać domu bez ważnego powodu! Dzisiaj wydano kolejne przepisy zaostrzające reżim domowy.

Drogi Rodzicu! Kliknij w wybrany link – przeczytaj - dzwoń jeśli masz pytania!

Zarządzenie nr 5/2020 dotyczące BS I

Zarządzenie nr 6/2020 dotyczące Technikum

Zdzisława Choynowska – dyrektor

spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
444
Odsłon artykułów:
1863494

Gościmy:

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.