Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Branżowa Szkoła I stopnia

  Branżowa Szkoła I stopnia

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

„We wtorek, 17 marca br. Minister Edukacji Narodowej Dariusz Piontkowski skierował do dyrektorów informację w sprawie przygotowania szkół do organizacji zajęć edukacyjnych i zajęć prowadzonych w ramach form pozaszkolnych kształcenia ustawicznego z wykorzystaniem metod, a także technik kształcenia na odległość. W najbliższych dniach wejdzie w życie rozporządzenie, które ureguluje organizację kształcenia wykorzystującego metody tzw. zdalnego nauczania.”

Drodzy Rodzice i Uczniowie

W tej chwili wychowawcy klasowi dzwonią do Rodziców naszych uczniów, aby uzyskać obiektywną informację nt. dostępu do komputera i do Internetu. Z informacji, które wychowawcy nadsyłają są bardzo pozytywne - prawie wszyscy uczniowie mają dostęp do komputera i Internetu; w zgłoszonych, pojedynczych przypadkach będę się kontaktować jutro, aby rozwiązać problem.

Drodzy rodzice! Musimy doprowadzić do tego, aby wszystkie wasze dzieci – nasi uczniowie mogli uczyć się w ten sposób, gdyż wszystko wskazuje na to, że uczniowie prędko do szkoły nie wrócą.

My, szkoła, nauczyciele czekamy na rozporządzenie i już myślimy o tym, jak realizować nowe tematy, jak oceniać na odległość itp.
Państwa – Rodziców proszę współpracę; odbieranie telefonów od nauczycieli, bo na pewno będziemy dzwonić widząc, ze uczeń nie loguje się na wskazany adres, do librusa i nie odbiera wiadomości od nauczycieli.

Proszę o sprawdzanie wiadomości na stronie http://zs.wojewodzin.pl/, a jeszcze częściej proszę sprawdzać wiadomości w e-dzienniku, bo ta droga kontaktu jest najlepsza, a przypuszczam, że od 25 marca będzie obowiązkiem.

Zdzisława Choynowska – dyrektor

spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
444
Odsłon artykułów:
1863478

Gościmy:

Odwiedza nas 58 gości oraz 0 użytkowników.