Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Branżowa Szkoła I stopnia

  Branżowa Szkoła I stopnia

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Samorząd uczniowski pod opieką pani Magdy Cichockiej przygotował i przeprowadził aukcję, podczas której zebrane pieniądze trafią do osób potrzebujących wsparcia – zgłoszonych przez uczniów i zweryfikowanych przez SU. O sytuacji wybranych osób poinformowała na początku Dominia Gleba, która razem z Anią Cybulą przeprowadziła licytację.
Dzisiejsze wydarzenie pokazało, że wszyscy: uczniowie, nauczyciele i pracownicy niepedagogiczni mają w sobie wielką empatię i chęć pomagania. Mają ją także rodzice naszych uczniów; dziękuję Mamom uczniów – członkiniom Koła Gospodyń z Łękowa, które podarowały na aukcję dwa piękne stroiki świąteczne – zostały wylicytowane za 100 i 115 zł. Dziękuję naszym Paniom Sprzątaczkom, które podarowały na aukcję wykonane przez siebie piękne bombki, dziękuję Sylwi Borkowskiej za bajkowe chatki z piernika – oczywiście jedna jest moja, dziękuję pani Beacie Urbańskiej i Agacie Choynowskiej oraz technikom żywienia za ciasteczka i pierniki, które osiągały wysokie notowania, dziękuję technikom budownictwa, którzy inspirowani przez nauczycieli zawodu wykonali stroiki świąteczne w stylu skandynawskim, ale najbardziej ujmują mnie takie wasze drobne gesty, kiedy przychodzicie i oddajecie pieniążki, których nie wykorzystaliście, kiedy po zakończonej aukcji przychodzi pracownik i przekazuje pewną kwotę ot tak, po prostu. To był piękny dzień! W wymiarze materialnym również – zebraliście prawie 4200 złotych – jak do tej pory – najwięcej. Dziękuję organizatorom: Samorządowi Uczniowskiemu i pani Magdzie Cichockiej.

Zdzisława Choynowska

spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
435
Odsłon artykułów:
1727446

Gościmy:

Odwiedza nas 207 gości oraz 0 użytkowników.