Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Branżowa Szkoła I stopnia

  Branżowa Szkoła I stopnia

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W dniu 11.10 2019 r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Uroczysty apel składał się z dwóch części; najpierw w swoim wystąpieniu Zdzisława Choynowska - dyrektor szkoły podziękowała wszystkim pracownikom za ogromne zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków. Wyrazem podziękowań było wręczenie nagród Dyrektora Szkoły. Nagrodę Starosty w tym roku szkolnym na uroczystych obchodach Powiatowego Dnia Nauczyciela odbierze p. Beata Urbańska.
Życzenia w imieniu uczniów złożyli: Dominka Gleba z Pawłem Pietruchowskim – przedstawiciele SU. Poinformowali też o wynikach przeprowadzonego plebiscytu. Kontynuując zapoczątkowaną w ubiegłym roku formę – wybierani są przez uczniów w drodze głosowania nauczyciele wg ogłoszonych kategorii, a zwycięzcy otrzymują „Srebrne Sowy” - ogłosili, że w tym roku uczniowie głosowali w trzech kategoriach:
I – „Super Sprawiedliwy”,
II – „Super Pomysłowy”,
III – „Stróż Porządku”,
a zwycięzcami zostali odpowiednio: Pani Katarzyna Bielińska, Pani Olena Levchynska, Pan Piotr Manturo.
Po części oficjalnej uczniowie klasy 2 TRŻB przedstawili wersję sztuki teatralnej „Dziady szkolone cz. II”. Oni również złożyli piękne życzenia i wręczyli kwiaty. Dziękujemy

spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
438
Odsłon artykułów:
1802001

Gościmy:

Odwiedza nas 67 gości oraz 0 użytkowników.