Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Branżowa Szkoła I stopnia

  Branżowa Szkoła I stopnia

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Dzisiaj w naszej szkole powiało Europą w najlepszym znaczeniu tego powiedzenia. Przystępując do realizacji Projektu Erasmus+ „Europejska Praktyka Zawodowa” upowszechniamy wydarzenia o zasięgu europejskim; jednym z nich jest Europejski Dzień Języków obchodzony w całej Europie 26 września. Mieliśmy bardzo mało czasu na przygotowania, ale jak się okazuje na młodzież zawsze można liczyć.
W trakcie przygotowań dowiedzieliśmy się, że przebywa teraz w Polsce twórca i szef organizacji partnerskiej Your International Training z Irlandii Paul Quinn, który wraz z koordynatorką projektu Simoną Markovską zaszczycą nas swoją obecnością.
Dziękujemy, że swoją obecnością zaszczycił nas Pan Waldemar Remfeld Starosta Grajewski, a także Vito Paratore - gość z Włoch.
Prezentacje, które uczniowie przygotowali obejmowały najważniejsze informacje o historii, kulturze i kultowych „symbolach” z jakich dany kraj najbardziej słynie; a zatem w prezentacji o Czechach nie mogło zabraknąć krecika, sąsiadów i knedliczków, o Francji – Edith Piaf, bagietki, o Włoszech: pizzy, spaghetti i Pinokia i tak dalej, i tak dalej…. Jury złożone z naszych znamienitych gości dostawało oczopląsu i gubiło się w ilości potraw przyniesionych im do degustacji.
Bardzo podobała się im wszystkim nasza szkoła; podkreślali, że jest w niej bardzo czysto i mamy bardzo zadbane wszystkie wnętrza, podobała się im atmosfera panująca podczas imprezy i przede wszystkim: nasza szkolna społeczność zrobiła na nich bardzo pozytywne wrażenie.
Bardzo dziękuję wszystkim nauczycielom zaangażowanym w organizację dzisiejszego wydarzenia, a wy drodzy uczniowie możecie być dzisiaj z siebie dumni, bo ja jestem z was - bardzo!

Zdzisława Choynowska

spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
416
Odsłon artykułów:
1502906

Gościmy:

Odwiedza nas 56 gości oraz 0 użytkowników.