Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Branżowa Szkoła I stopnia

  Branżowa Szkoła I stopnia

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Życzymy wszystkim: Uczniom, Rodzicom Nauczycielom i Pracownikom niepedagogicznym sukcesów w nowym roku szkolnym; jak najmniej problemów, pogody ducha, cierpliwości i wzajemnej życzliwości na co dzień.

Dyrekcja Zespołu Szkół w Wojewodzinie

Najważniejsze informacje z apelu rozpoczęcia roku szkolnego:
Wychowawcy w klasach pierwszych:
• W klasie I Technik weterynarii i budownictwa (po SP) – pani Ewelina Jagłowska
• W klasie I Technik żywienia i usług gastronomiczny (po SP) - pani Wiesława Tauber
• W klasie I Technik żywienia i usług gastronomicznych oraz Technik rolnik (po Gim.) – pani Olena Levchynska
• W klasie I BS (po Gim.) - pan Piotr Manturo
• W klasie I BS (po SP) – pani Katarzyna Ołdakowska

Pierwsza organizacyjna wywiadówka:
Termin został wyznaczony na 8 września 2019 r. Harmonogram spotkania przedstawia się następująco:

9.30 – na sali gimnastycznej cała rada pedagogiczna spotka się tylko z rodzicami uczniów klas pierwszych technikum i branżowej szkoły I stopnia w celu zapoznania się nauczycieli i rodziców oraz omówienia ważnych zagadnień związanych z bezpieczeństwem, organizacją i ogólnym funkcjonowaniem uczniów w szkole: rodzice będą mogli obejrzeć pracownie do nauki zawodu, odebrać hasła do e-dziennika i przećwiczyć pierwsze logowanie, ustosunkować się do kwestii ubezpieczenia dziecka od NNW, powiedzieć wychowawcom w indywidualnych rozmowach o problemach zdrowotnych i innych, (jeśli takie występują), itp.

10.30 – na sali gimnastycznej odbędzie się spotkanie tylko z rodzicami uczniów klasy II technikum i klas III technikum w celu poinformowania rodziców o organizacji tegorocznych majowych praktyk zawodowych; termin może się wydawać odległy, ale już teraz zaczynamy działania związane z rekrutacją, ponieważ mamy dwa kierunki wyjazdu: Czechy i Irlandia i ważne jest, aby rodzice znali regulaminy rekrutacji na te praktyki.

10.30 – również o tej godzinie rozpoczną się wywiadówki w klasach IV technikum, II i III branżowej, ale już bezpośrednio z wychowawcami w klasach.

spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
438
Odsłon artykułów:
1802001

Gościmy:

Odwiedza nas 69 gości oraz 0 użytkowników.