Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Architektury Krajobrazu

  Technik Architektury Krajobrazu

 • Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej

  Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej - Nowość

 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Zasadnicza Szkoła Zawodowa

  Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Podczas uroczystego zakończenia roku pożegnaliśmy Absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej życząc im sukcesów w dorosłym życiu. Na apelu wyróżnieni zostali: Organek Katarzyna, Kudrawiec Ola, Komosińska Agnieszka, Kozikowski Patryk.

Uczniowie wyróżniający się w nauce, frekwencji, zachowaniu odebrali pamiątkowe dyplomy, książki, świadectwa z paskiem. Bardzo cieszy nas, nauczycieli rosnąca liczba uczniów, którzy osiągają wysokie wyniki. W tym roku dwie uczennice: Małgorzata Walicka i Sylwia Chrzanowska osiągnęły średnią ocen 5,00 i są one kandydatkami do Stypendium PRM i Starosty Grajewskiego. Należy podkreślić, że wielu uczniów przekroczyło magiczną średnią: 4,75 i im wszystkim szczególnie mocno gratuluję. Osiągnięcie 100% frekwencji jest również powodem do gratulacji sukcesem uczennic: Adrianny Kupis i Klaudii Lebiedzińskiej. Na bardzo zaszczytny tytuł Zawodowiec z Pasją swoim zaangażowaniem w zajęcia zawodowe zapracowali: Weronika Ziemkiwicz, Dominika Akacka, Alicja Kudrawiec, Julia Filipczuk, Adrian Pisano, Adam Chałustowski. Wyróżniona za zaangażowanie w kształcenie zawodowe została Magda Dobrzycka - ubiegłoroczna zdobywczyni statuetki Zawodowca z Pasją. Dyplomy, upominki odbierali uczniowie również za inną działalność społeczna na rzecz szkoły - odsyłam do zdjęć i dziękuję im wszystkim za taką aktywną postawę.

Na dzisiejszym apelu pożegnaliśmy również odchodzącą na emeryturę Panią Dorotę Szymkuć - nauczyciela geografii i przedmiotów zawodowych. Bardzo dziękuję Jej za wspaniałą, pełną zaangażowania pracę i życzę dobrego czasu na nowym etapie życia - realizacji pasji i dużo zdrowia. Cieszę się, że młodzież, którą uczyła Pani Szymkuć tak pięknie Ją pożegnała!

Wszystkim: Nauczycielom, Pracownikom administracji i obsługi, Uczniom i Rodzicom życzę udanego wypoczynku! Do zobaczenia we wrześniu.

Zdzisława Choynowska - Dyrektor szkoły

spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
406
Odsłon artykułów:
1360740

Gościmy:

Odwiedza nas 69 gości oraz 0 użytkowników.