Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Architektury Krajobrazu

  Technik Architektury Krajobrazu

 • Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej

  Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej - Nowość

 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Zasadnicza Szkoła Zawodowa

  Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Młodzież z Zespołu Szkół w Wojewodzinie przeprowadziła dziś akcję na targowicy miejskiej w Grajewie. Właściwie były to dwie akcje łączące się ze sobą. Katarzyna Cimoch, Klaudia Dzięgielewska, Mateusz Malinowski wszyscy z klasy II TŻB oraz Natalia Rafałowska z I TŻ propagowali czytelnictwo pod hasłem „Czytaj z Wojewodzinem…”. Natomiast Emilia Zakrzewska, Dominika Gleba, Justyna Włóczko, Patrycja Kołakowska z klasy II TH uczestniczyły w akcji „Wiosną stypendia rosną” pod patronatem Fundacji Świętego Mikołaja. Uczniowie rozdali wiele książek, w środku których znajdowało się przesłanie zachęcające do czytania.
Dziewczyny z klasy drugiej, które kwestowały na rzecz stypendiów dla zdolnej i twórczej młodzieży swoim uśmiechem, zapałem i elokwencją zachęciły mieszkańców Grajewa i okolicznych miejscowości do hojnych datków. Pieniądze zostały przekazane na konto Fundacji Świętego Mikołaja w naszej szkole.

Wioletta Anna Czaplicka

spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
406
Odsłon artykułów:
1360676

Gościmy:

Odwiedza nas 129 gości oraz 0 użytkowników.