Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Branżowa Szkoła I stopnia

  Branżowa Szkoła I stopnia

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Nasza szkoła bierze udział w programie Stypendia Św. Mikołaja, więc nasi stypendyści korzystają z funduszy Fundacji Świętego Mikołaja. Fundacja wspiera zdolnych uczniów, a my postanowiliśmy wesprzeć Fundację. Wzięliśmy udział w dwóch akcjach charytatywnych: „Oddaj stary telefon Świętemu Mikołajowi” i „Pomaganie przez ubranie”. Wśród naszych uczniów i nauczycieli przeprowadziliśmy zbiórkę telefonów i wysłaliśmy je do siedziby Fundacji. Fundacja przekazuje je firmie recyklingowej, która w zamian daje pieniądze na ich działania na rzecz dzieci. W ten sposób zadbaliśmy o środowisko naturalne i jednocześnie pomogliśmy potrzebującym dzieciom.
Druga akcja charytatywna przebiegła podobnie. Ogłosiliśmy wielką zbiórkę niepotrzebnej, ale dobrej odzieży. Na nasz apel odpowiedzieli nauczyciele i uczniowie. Zebraliśmy naprawdę dużo niezniszczonych, ładnych ubrań. Odzież ta zostanie sprzedana, a pieniądze zasilą ogólne konto Fundacji Świętego Mikołaja. Pomaganie jest proste, więc pomagajmy.

Szkolny koordynator Fundacji Świętego Mikołaja - Wioletta Anna Czaplicka

spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
411
Odsłon artykułów:
1453661

Gościmy:

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.