Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Branżowa Szkoła I stopnia

  Branżowa Szkoła I stopnia

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Konkurs „Gotuj z klasą!” na etapie eliminacji szkolnych spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem uczniów. Widoczne było ich ogromne zaangażowanie, staranność przygotowania dań konkursowych. Poziom uczestników był bardzo wyrównany. Zwycięski zespół w składzie Dominika Akacka i Joanna Bagińska będzie reprezentował naszą szkołę w finale. Cieszę się, że Urząd Marszałkowski kontynuuje stworzony w ubiegłym roku format konkursu, bo dla uczniów jest to bezcenne doświadczenie, a nagrody dają ogromną motywację do dalszej nauki.

Zdzisława Choynowska - Dyrektor szkoły

Laureatki etapu szkolnego, Dominika i Asia:Poniedziałkowe starania wszystkich uczestników zrobiły duże wrażenie na komisji konkursowej. Każdy z uczniów wniósł w to wydarzenie wiele pracy i element zaskoczenia, z czego wynikały wyrównane szanse na zwycięstwo. Do finału może dostać się jednak tylko jeden zespół. Jury konkursowe zdecydowało, że to my będziemy reprezentować naszą szkołę w finale. Już dziś obiecujemy, że postaramy się wypełnić ten zaszczyt jak najlepiej, a nasze koleżanki i kolegów prosimy o trzymanie kciuków.

spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
411
Odsłon artykułów:
1453620

Gościmy:

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.