Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Architektury Krajobrazu

  Technik Architektury Krajobrazu

 • Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej

  Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej - Nowość

 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Zasadnicza Szkoła Zawodowa

  Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

9 kwietnia 2019 r. 4 uczennice z klasy II i III BS I, które kształcą się w zawodzie fryzjer, wzięły udział w inicjatywie młodzieżowej zorganizowanej przez Hufiec Pracy w Grajewie. Przedsięwzięcie miało miejsce w Środowiskowym Domu Samopomocy w Grajewie. Przyszłe fryzjerki wykonywały zbiegi fryzjerskie w postaci malowania i strzyżenia włosów dla podopiecznych ŚDS. Możliwość nieodpłatnego skorzystania z usług fryzjerskich spotkała się z dużą aprobatą osób zainteresowanych. Korzyści odniosły również uczennice, które miały okazję zweryfikować poziom swoich dotychczasowych umiejętności zawodowych w trakcie samodzielnej pracy z klientem. Dziewczęta sprostały oczekiwaniom klientów bez pomocy i wskazówek instruktora praktycznej nauki zawodu. Wszystkie osoby korzystające z usług fryzjerskich wyszły zadowolone. Dziewczęta mogą być z siebie dumne. Za zaangażowanie i aktywną społeczną postawę należą im się słowa uznania. W inicjatywie udział wzięły: Ewa Chmielewska, Patrycja Pacewicz, Julia Szukis i Agnieszka Milewska.

Teresa Maciorowska – komendant HP Grajewo

spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
406
Odsłon artykułów:
1360661

Gościmy:

Odwiedza nas 106 gości oraz 0 użytkowników.