Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Architektury Krajobrazu

  Technik Architektury Krajobrazu

 • Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej

  Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej - Nowość

 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Zasadnicza Szkoła Zawodowa

  Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

29 marca w Urzędzie Miasta w Grajewie odbyły się powiatowe eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Zespół Szkół w Wojewodzinie reprezentowało dwoje uczniów: Kamila Grzymała - kl. II TH i Mateusz Dąbrowski - kl. III TR. Konkurs składał się z dwóch części: testu pisemnego (35 pytań) i części ustnej (3 pytania) do której awansowali najlepsi po części pisemnej.
Bardzo dobrze zaprezentował się Mateusz Dąbrowski, który uzyskał najwięcej punktów z testu i praktycznie bezbłędnie odpowiadał na pytania zadawane przez komisję konkursową. Bezapelacyjnie zajął I miejsce.
Mniej doświadczenia i pewności siebie miała Kamila Grzymała, która po odpowiedziach ustnych ostatecznie zajęła IV miejsce.

Serdecznie gratuluję i dziękuję laureatom za przygotowania i udział w konkursie. Oboje otrzymali cenne nagrody ufundowane przez Urząd Miasta i Nadleśnictwo Rajgród. Mateuszowi życzę powodzenia 25 kwietnia w Białowieży, gdzie będzie reprezentował nasz powiat na eliminacjach wojewódzkich.

Łukasz Choynowski

spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
406
Odsłon artykułów:
1360708

Gościmy:

Odwiedza nas 43 gości oraz 0 użytkowników.