Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Branżowa Szkoła I stopnia

  Branżowa Szkoła I stopnia

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Licealiada w siatkówce dziewcząt

30 marca w Zespole Szkół nr 2 w Grajewie odbyła się Licealiada powiatu grajewskiego w siatkówce dziewcząt. W rywalizacji uczestniczyły 4 szkoły z powiatu grajewskiego. Turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym”. Zespół Szkół w Wojewodzinie reprezentowały: Barbara Kondratowicz (kapitan), Sofia Dodis, Aleksandra Wnęk, Małgorzata Walicka, Sylwia Chrzanowska, Justyna Włóczko, Aleksandra Rawa, Natalia Gutowska. Dziewczęta po zaciętych meczach zajęły II miejsce.

Wyniki spotkań:
ZS Wojewodzin- ZS nr 2 Grajewo: 2-0
ZS Wojewodzin- LO Grajewo: 0-2
ZS Wojewodzin- ZS Niećkowo: 2-0

Dziewczęta wykazały się bardzo dobrą grą w obronie i agresywną zagrywką. Pokazały serce do walki i swoją postawą skutecznie odbierały chęci do gry przeciwniczkom. Na wyróżnienie zasłużyły Aleksandra Rawa (wystawiająca), Natalia Gutowska uczennice klasy I TW, które po raz pierwszy uczestniczyły w turnieju, a mimo to bez kompleksów rywalizowały z bardziej doświadczonymi koleżankami.

Serdecznie gratuluję swoim zawodniczkom i dziękuję za godną, sportową postawę. Jestem z Was dumny.

Łukasz Choynowski

 

Indywidualny Tenis Stołowy

22 marca w Łomży odbyły się finały wojewódzkie w indywidualnym tenisie stołowym. Hala II LO okazała się przyjazna dla dziewcząt naszej szkoły Justyny Włóczko - kl. II TH i Barbary Kondratowicz - kl. IV TH. Justyna indywidualnie zajęła IV miejsce po zaciętych pojedynkach z przeciwniczkami grającymi na co dzień w białostockich klubach sportowych. Basia zajęła VII miejsce, co jest najlepszym wynikiem w jej karierze. Wynik obu tenisistek przełożył się na III miejsce w województwie w klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych.
W turnieju chłopców naszą szkołę reprezentowali: Adrian Krasiński - kl. I BS i Daniel Puhacewicz - kl. I TW. Na uwagę zasługuje miejsce Adriana X-XII, co jest bardzo dobrym osiągnięciem w rywalizacji z wyżej notowanymi zawodnikami.
Gratuluję wszystkim zawodnikom i życzę dalszych sukcesów w rywalizacji sportowej.

Łukasz Choynowski


spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
424
Odsłon artykułów:
1614911

Gościmy:

Odwiedza nas 70 gości oraz 0 użytkowników.