Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Branżowa Szkoła I stopnia

  Branżowa Szkoła I stopnia

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

27 marca w Łomży odbył się Wojewódzki Etap Ogólnopolskiego Konkursu „Najsprawniejszy w zawodzie″ w kategorii mechanik pojazdów samochodowych. Założeniem przedsięwzięcia było m.in. sprawdzenie wiedzy uczniów przed przystąpieniem do zewnętrznego egzaminu kwalifikacyjnego.
Pod okiem komisji składającej się z instruktorów praktycznej nauki zawodu z Centrum Kształcenia Praktycznego w Łomży, do zmagań stanęli uczestnicy z Hufców Pracy: w Kolnie, Łomży, Zambrowie, Grajewie oraz Augustowie. Grajewski hufiec reprezentował uczeń naszej szkoły Patryk Kozikowski z III klasy ZSZ.
W pierwszej części konkursu należało rozwiązać test jednokrotnego wyboru składający się z 40 pytań obejmujących swoim zakresem wiadomości i umiejętności właściwe dla kwalifikacji w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych. Następnie odbyła się część praktyczna, podczas której każdy z uczestników miał do wykonania indywidualne zadanie.
Patryk pokonał wszystkich uczestników z dużą przewagą i co należy podkreślić w części praktycznej zdobył maksymalną ilość punktów. Nasz uczeń pojedzie teraz na konkurs ogólnopolski który w maju odbędzie się w Gołdapi.

Grzegorz Biadun – st. wych. HP Grajewo

spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
416
Odsłon artykułów:
1502893

Gościmy:

Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.