Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Branżowa Szkoła I stopnia

  Branżowa Szkoła I stopnia

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W dniu 12 marca 2019r. uczennice klasy III BS I kończące naukę zawodu fryzjer wzięły udział w konkursie wiedzy i umiejętności zawodowych. Jest to pierwszy etap Ogólnopolskiego Konkursu dla uczestników OHP „Najsprawniejszy w zawodzie 2019”. Konkurs pozwolił ocenić poziom przygotowania młodzieży do egzaminu kwalifikacyjnego i zachęcił do uzupełnienia ewentualnych braków wiedzy zawodowej. Część praktyczna obejmowała wykonanie fryzury wpisującej się w hasło „W krainie baśni”. Uczennice wykazały się dużą kreatywnością. Każda fryzura wykonana przez przyszłe fryzjerki była niepowtarzalna. W ocenie zadań praktycznych  fachową pomocą służyła pani Anna Mydlińska – mistrz w zawodzie fryzjer, która posiada uprawnienia do pełnienia funkcji członka komisji egzaminacyjnych izb rzemieślniczych przeprowadzających egzaminy czeladnicze i mistrzowskie i od wielu lat kształci uczniów w swoim zakładzie fryzjerskim. Wszystkie uczestniczki I etapu konkursu otrzymały upominki a uczennice Patrycja Pacewicz i Julia Szukis, które zdobyły największą liczbę punktów z części teoretycznej i zadania praktycznego, będą reprezentować Hufiec Pracy w Grajewie w II etapie organizowanym przez Podlaską Wojewódzką Komendę OHP w Białymstoku. Mamy nadzieję, że nasze uczennice dotrą do etapu centralnego, który będzie realizowany w maju w Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Pasłęku.

Teresa Maciorowska – komendant HP Grajewo


spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
416
Odsłon artykułów:
1502941

Gościmy:

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.