Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Branżowa Szkoła I stopnia

  Branżowa Szkoła I stopnia

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Dnia 26.02.2019 r. w naszej szkole odbyło się już drugie spotkanie kulinarne w ramach II edycji projektu edukacyjnego „Kreatywne warsztaty lodowe z Schöller Ice Cream”. Głównym celem warsztatów jest rozwijanie pasji i zainteresowań uczniów naszej szkoły w zakresie komponowania deserów lodowych. Najbardziej kreatywni uczniowie będą mieli okazję wziąć udział w Targach Expo Sweet w Warszawie lub Sweet Targach w Katowicach jak również wygrać nagrodę pieniężną 1000 zł. Pod czujnym okiem nauczycieli praktycznej nauki zawodu: B. Urbańskiej oraz A. Choynowskiej systematycznie odbywają się spotkania, w których uczniowie wykazują się kreatywnością oraz zaangażowaniem podczas odbywających się zajęć.

spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
416
Odsłon artykułów:
1543637

Gościmy:

Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.