Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Branżowa Szkoła I stopnia

  Branżowa Szkoła I stopnia

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia są okazją do okazywania życzliwości, sprawiania radości, a także do pomagania tym, którzy znaleźli się w potrzebie. Szkolne Koło Wolontariatu postanowiło sprawić trochę radości dzieciom przebywającym w Placówce Opiekuńczo - Wychowawczej w Ełku i zainicjowało akcję, w której uczniowie naszej szkoły przygotowali paczki ze słodyczami dla podopiecznych pani Haliny Ćwik. W placówce przebywa obecnie 10 podopiecznych w wieku od 6 do 21 lat. Pani Halina wraz z córka Joanną od 25 lat starają się stworzyć dom, w którym dzieci mogą uczyć się odpowiedzialności, wrażliwości, w którym mają spokój i namiastkę prawdziwej ciepłej rodzinnej atmosfery. Szkolne Koło Wolontariatu w środę 19 grudnia odwiedziło Placówkę Opiekuńczo - Wychowawczą w Ełku i przekazało paczki. Byliśmy pod wrażeniem atmosfery panującej w domu. Wysłuchaliśmy wielu ciekawych anegdot dotyczących wychowanków pani Haliny, wzruszaliśmy się słuchając trudnych historii dzieci przebywających w placówce. Sami również nie wyszliśmy z pustymi rękami, ponieważ pani Halina z dziećmi zadbała o drobne upominki dla nas. Ale najważniejsze jest to, że opuszczaliśmy ten wspaniały dom z poczuciem, że zrobiliśmy coś naprawdę ważnego i dobrego, że tak niewielka paczka może sprawić tyle radości, POMAGANIE to naprawdę wielka frajda. Dziękujemy pani Halinie i jej podopiecznym za tak miłe przyjęcie. Dziękujemy wam drodzy uczniowie, że przyłączyliście się do naszej akcji. Wszystkim życzymy Wesołych Świąt.

Kowalczuk Monika opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu


spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
416
Odsłon artykułów:
1543671

Gościmy:

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.