Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Branżowa Szkoła I stopnia

  Branżowa Szkoła I stopnia

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Dzisiejsze, wydarzenie – wigilia szkolna zapisze się w pamięci całej szkolnej społeczności na długo z wielu powodów: wspaniale zbudowana świąteczna atmosfera – dekoracja sali, stołów, nawet cherlawa choinka przystrojona światełkami i bombkami wyglądała dostojnie, wizyta Mikołaja z drobnymi upominkami, chór kolędników i nastrojowe recytacje wierszy, stoły uginające się od przepysznych wigilijnych dań, a przede wszystkim my – nauczyciele, pracownicy, uczniowie – pięknie podkreślający wyjątkowy charakter tego dnia swoim strojem i nastrojem.
Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy w łączyli się w organizację tego wydarzenia . W sposób szczególny dziękuję Intermarche w Grajewie za produkty na stół wigilijny, p.Beacie Urbańskiej dziękuję za to, że zaproponowała zorganizowanie jednej ogólnoszkolnej wigilii licząc się z tym, że ciężar przygotowań będzie dzielić z p.Katarzyną Dudą i uczniami – technikami żywienia i usług gastronomicznych. Dziękuję p. Katarzynie Ołdakowskiej i technikom hotelarstwa za przygotowanie i dekorację stołów. Dziękuję p.Olenie Levchynskiej i p.Grażynie Jarosińskiej za dekorację sali i przygotowanie do występu chóru kolędników. Dziękuję p.Katarzynie Bielińskiej z a przygotowanie uczniów do recytacji pięknych tekstów.
Niewątpliwie było to trudne logistycznie przedsięwzięcie, ale wszyscy mamy poczucie satysfakcji z tego, że było to wspaniałe wydarzenie.

Życzę wszystkim, a w szczególności rodzicom uczniów Zespołu Szkół w Wojewodzinie radosnych Świąt Bożego Narodzenia i wszelkie pomyślności w Nowym 2019 Roku!

Zdzisława Choynowska dyrektor Zespołu Szkół w Wojewodzinie

spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
416
Odsłon artykułów:
1543692

Gościmy:

Odwiedza nas 44 gości oraz 0 użytkowników.