Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Architektury Krajobrazu

  Technik Architektury Krajobrazu

 • Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej

  Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej - Nowość

 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Zasadnicza Szkoła Zawodowa

  Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Data 4 grudnia kojarzy się z imieninami Barbary, świętem górników, ale pani Beacie Urbańskiej, pani Katarzynie Dudzie, Paulinie Zyskowskiej i sporej grupie uczniów od tego roku kojarzyć się będzie z imprezą urodzinową Intermarche. Po imprezie urodzinowej 11 listopada Pani Urbańska, nieomal natychmiast podjęła nowe, trudne wyzwanie podobne do poprzedniego. Było łatwiej, bo został już przećwiczony schemat postępowania, ale też było trudniej, bo zobowiązanie dotyczyło spełnienia konkretnych wymagań osoby z zewnątrz. Jak widać na zdjęciach Żywieniowcy poradzili sobie fantastycznie! Tort nie tylko był piękny, ale też smaczny, co potwierdzają komentarze oraz technicy hotelarstwa, którzy nie musieli nikogo przekonywać do degustacji. Tak więc, kolejny kulinarny sukces. Ręce same składają się o oklasków dla autorów tego cukierniczego dzieła. Brawo!

Choynowska Zdzisława

spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
394
Odsłon artykułów:
1207264

Gościmy:

Odwiedza nas 71 gości oraz 0 użytkowników.