Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Branżowa Szkoła I stopnia

  Branżowa Szkoła I stopnia

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Zima to trudny czas nie tylko dla ludzi, ale także dla zwierząt. Psy i koty, które zostały pozbawione dachu nad głową muszą poradzić sobie nie tylko z zimnem, ale także z brakiem jedzenie. Często chore i zaniedbane czekają na pomoc człowieka i często tylko dzięki ludziom są w stanie przetrwać. Nasi uczniowie nie pozostali obojętni na los bezdomnych zwierząt i wspomogli akcję zorganizowaną w listopadzie przez Szkolne Koło Wolontariatu, przynosząc suchą i mokrą karmę dla zwierząt. W tym roku wolontariusze postanowili wspomóc Towarzystwo Ochrony nad Zwierzętami w Grajewie, w którym przebywa kilkanaście bezdomnych kotów oraz psów. W środę 28 listopada 42 kg karmy zostały przekazane p. Alicji Tonderze i Iwonie Sypytkowskiej z grajewskiego TOZ-u. Wszystkim zaangażowanym w naszą akcję serdecznie dziękujemy.

Monika Kowalczuk - Opiekun SzKW


spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
411
Odsłon artykułów:
1453567

Gościmy:

Odwiedza nas 60 gości oraz 0 użytkowników.