Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Branżowa Szkoła I stopnia

  Branżowa Szkoła I stopnia

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Z przyjemnością informuję, że zgodnie z regulaminem przyznawania stypendium Św. Mikołaja  przyznano dwa stypendia. Otrzymały je Kamila Jachimczyk z klasy IV oraz Adrianna Kupis z klasy III Technikum. Obydwie uczennice oprócz dobrych wyników w nauce musiały spełnić jeszcze inne wymaganie: udzielać się w pracy społecznej, bo takie postawy promuje fundacja, która organizuje stypendia. Cieszy mnie też, że zaangażowanie przede wszystkim koordynatora fundacji w naszej szkole – p. Wioletty Czaplickiej, a poprzez nią innych nauczycieli i młodzieży przyniosło tak wymierne efekty. Przypominam, że zbieranie pieniędzy na stypendium odbywa się również przez przekazanie 1% podatku, darowizny i inne okazjonalne akcje. Wierzę, że w przyszłym roku osiągniemy jeszcze lepszy wynik i stypendium otrzyma jeszcze większa liczba uczniów.

spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
416
Odsłon artykułów:
1503016

Gościmy:

Odwiedza nas 50 gości oraz 0 użytkowników.