Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Branżowa Szkoła I stopnia

  Branżowa Szkoła I stopnia

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Święto Edukacji Narodowej jak zawsze w Zespole Szkół w Wojewodzinie miało szczególnie uroczysty charakter. W pierwszej części przy udziale Pocztu Sztandarowego dyrektor Zdzisława Choynowska wygłosiła krótką mowę pochwalną pod adresem pracowników Zespołu Szkół w Wojewodzinie podkreślając ich zaangażowanie i dbałość o dobro uczniów. Następnie wręczyła nagrody dyrektora pracownikom, którzy w minionym roku szkolnym szczególnie wyróżniali się osiągnięciami dydaktyczno-wychowawczymi, zaangażowaniem i inicjatywą. Pogratulowała przyznania nagrody Starosty pani Katarzynie Bielińskiej i panu Ryszardowi Rogińskiemu. Przypomniała, że w tym roku stypendystką PRM jest Małgorzata Walicka, a stypendystką Starosty - Zuzanna Kownacka.
Zostały też wręczone, po raz pierwszy, „Srebrne Sowy” – nagrody od uczniowskiej społeczności Zespołu Szkół w Wojewodzinie. Szkolny Samorząd pod opieką pani Magdy Cichockiej opracował regulamin przyznawania ww. nagród oraz sposób oddawania głosów. Uczniowie wyłonili pięć kategorii Nauczyciela „Naj”:
I – Najlepszy przyjaciel ucznia,
II – Mistrz elegancji,
III – Chodząca encyklopedia,
IV – Najbardziej cierpliwy,
V – Mistrz humoru.
„Srebrną Sowę” odpowiednio w każdej kategorii zdobyli: pani Olena Levchynska, Katarzyna Bielińska, Wiesław Ruszczyk, Bożena Groszyk i Piotr Manturo. Gratulacje dla zwycięzców i czekamy na ciekawe kategorie w przyszłym roku.
Po części oficjalnej klasa II technikum; technicy żywienia i budownictwa zaprezentowali część artystyczną, którą oglądało się i słuchało z przyjemnością. Wychowawczyni klasy – pani Monika Kowalczuk odniosła wychowawczy sukces.

Sukcesem zakończył się też w tym dniu konkurs na najlepszy „Tort angielski”. Chyba sama Pani Beata Urbańska inicjując taką rywalizację wśród techników żywienia nie przypuszczała, że będzie miał on tak wysoki i wyrównany poziom. Wszystkie torty były piękne i smaczne. Zwyciężył tort uczennic z klasy drugiej, ale tak naprawdę wszyscy uczestnicy byli zwycięzcami, bo wszystkie zostały skonsumowane błyskawicznie.
Był to bardzo miły dzień dla nas nauczycieli, bo wy- uczniowie pięknie się w nim zachowaliście.

Dziękujemy!


spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
411
Odsłon artykułów:
1453584

Gościmy:

Odwiedza nas 76 gości oraz 0 użytkowników.