Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Architektury Krajobrazu

  Technik Architektury Krajobrazu

 • Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej

  Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej - Nowość

 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Zasadnicza Szkoła Zawodowa

  Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Już po raz XXV w dniach 8-9 czerwca młodzież ze wszystkich jednostek OHP uczestniczyła w Ogólnopolskiej Pielgrzymce na Jasną Górę. Województwo podlaskie reprezentowani uczniowie drugiej klasy BS I w Wojewodzinie wraz z rówieśnikami z Kolna i Łomży. Po przyjeździe na miejsce pielgrzymka zgodnie z programem rozpoczęła się w Archikatedrze Częstochowskiej od nabożeństwa pokutnego i spowiedzi świętej. Następnie wszyscy udali się pod pomnik Świętego Jana Pawła II patrona młodzieży OHP, aby zapalić znicze i złożyć kwiaty. Tradycją corocznego pielgrzymowania jest przejście Alejami Najświętszej Marii Panny na Jasną Górę, gdzie w Bazylice Jasnogórskiej była odprawiona uroczysta msza święta. Po zakończeniu uroczystości pielgrzymi wzięli udział w podsumowaniu i wręczeniu nagród laureatom konkursów organizowanych przez Krajowe Duszpasterstwo OHP. Młodzież wysłuchała też koncertu z okazji 1000-lecia odzyskania niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej.

Grzegorz Biadun – starszy wychowawca HP Grajewo


spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
374
Odsłon artykułów:
1043901

Gościmy:

Odwiedza nas 46 gości oraz 0 użytkowników.