Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Architektury Krajobrazu

  Technik Architektury Krajobrazu

 • Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej

  Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej - Nowość

 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Zasadnicza Szkoła Zawodowa

  Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Musicie od siebie wymagać, choćby inni od Was nie wymagali” – te mądre słowa J. Pawła II o odpowiedzialności za własne życie stały się mottem przewodnim uroczystego apelu z okazji pożegnania uczniów klas maturalnych – IVTŻB i IV TRH.
Dzień 27 kwietnia 2018 roku był szczególny w naszej szkoły – najstarsi uczniowie zostali najmłodszymi absolwentami Zespołu Szkół w Wojewodzinie. Pani DyrektorZdzisława Choynowska, podsumowując czteroletnią naukę, zwróciła uwagę na wyjątkowe zaangażowanie ich w życie szkoły, szczególną zażyłość między uczniami klas równoległych i między wychowankami i wychowawcami. Właściwe relacje zaowocowały tym, że młodzież ta ukończyła szkołę średnią, pokonując różne problemy. Ich obecność w szkole była zauważalna w wielu dziedzinach – nauce, sporcie, wybranym zawodzie, działalności społecznej. Najlepsi uczniowie nagrodzeni za naukę, zachowanie i zaangażowanie to: Natalia Grzymała, Teresa Maciorowska, Aleksandra Gryczkowska, Tomek Cwalina, Aleksandra Matysiak, Kamil Danowski, Urszula Wronko, Adam Gawędzki.
Nagrodzeni zostali również uczniowie za najwyższy wynik egzaminu zawodowego z wszystkich kwalifikacji – Kamil Danowski, Aleksandra Matysiak, Edyta Czyżewska, Aleksandra Gryczkowska, Mariusz Organek.
Wśród tegorocznych absolwentów byli także mistrzowie carvingu i najlepsi w sporcie, w tym również grupa dziewcząt, które wywalczyły I miejsce w licealiadzie województwa podlaskiego w unihokeju.
Elementem części oficjalnej było też przekazanie Sztandaru ZS w Wojewodzinie – nowy poczet sztandarowy reprezentują: Kuba Downar, Paulina Ardzińska i Małgorzata Walicka. Tegoroczni maturzyści złożyli uroczyste ślubowanie. Potem były jeszcze pokrzepiające słowa ks. Roberta Mieczkowskiego, podziękowania od przedstawicieli rodziców i wystąpienie uczniów klasy III TRH, którzy w pięknym montażu słowno – muzycznym przekazali swoim starszym kolegom najpiękniejsze życzenia szczęścia i pomyślności w dorosłym już życiu.
Przemiłym akcentem tego spotkania były podziękowania maturzystów, indywidualne dla każdego nauczyciela, z cennym pamiątkowym certyfikatem uznania. Potem podziękowania dla wychowawców, wzruszające słowa wdzięczności i… spotkania klasowe – te wyjątkowe i te ostatnie w takim gronie. Dziękujemy z całego serca i trzymamy za Was kciuki na egzaminach maturalnych.

Elżbieta Karwowska


spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
381
Odsłon artykułów:
1091687

Gościmy:

Odwiedza nas 90 gości oraz 0 użytkowników.