Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Architektury Krajobrazu

  Technik Architektury Krajobrazu

 • Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej

  Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej - Nowość

 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Zasadnicza Szkoła Zawodowa

  Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Krew jest potrzebna codziennie, w dużych ilościach, ponieważ jest bezcennym lekiem, którego nie udało się wytworzyć syntetycznie. Przetaczana podczas transfuzji lub podawana w postaci przetworzonych preparatów, pozwala ratować życie i zdrowie. Krew jest niezbędna nie tylko ofiarom wypadków, ale także cierpiącym na szereg chorób. Co 15 sekund ktoś potrzebuje krwi, dosłownie każdy może uratować komuś życie. Wystarczy podarować krew. Jedna jednostka krwi może uratować życie nawet trzem osobom poszkodowanym. Krwiodawca to człowiek, który w sensie dosłownym ratuje życie. Mając to na względzie w poniedziałek 16 kwietnia w naszej szkole już poraz drugi w tym roku szkolnym odbyła się akcja krwiodawstwa. Do akcji włączyło się 19 uczniów, a 16 z nich oddało swoją krew. W sumie udało się nam zebrać 7,2 litra krwi. Wśród honorowych dawców znaleźli się: KLIKNIJ LINK

Monika Kowalczuk - opiekun szkolnego koła PCK


spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
381
Odsłon artykułów:
1091632

Gościmy:

Odwiedza nas 38 gości oraz 0 użytkowników.