Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Architektury Krajobrazu

  Technik Architektury Krajobrazu

 • Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej

  Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej - Nowość

 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Zasadnicza Szkoła Zawodowa

  Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Uczennice III klasy Branżowej Szkoły I stopnia Karolina Kotowska i Patrycja Karpińska zajęły I miejsce w Wojewódzkim Konkursie „Sprawny w zawodzie – bezpieczny w pracy” w kategorii – kucharz, zorganizowanym przez Podlaską Wojewódzką Komendę Ochotniczych Hufców Pracy w Białymstoku. Sprawdzian wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych odbył się w Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Wasilkowie w dniu 11.04.2018r. O tytuł najlepszego kucharza rywalizowali uczestnicy z 8 jednostek OHP z terenu województwa podlaskiego. Zadaniem praktycznym było wykonanie kremu marchewkowo-imbirowego z czarnuszką i oliwą dyniową oraz roladek wieprzowych z warzywami i serem korycińskim w sosie z suszonymi pomidorami na puree ziemniaczano-chrzanowym z surówką z buraczków. Zadania konkursowe oceniane były przez komisję pod przewodnictwem pana Macieja Tomaszewskiego szefa kuchni Restauracji „Sztuka Mięsa” w Białymstoku. Równolegle do zmagań kucharzy odbył się Wojewódzki Konkurs Wiedzy z Zakresu Prawa Pracy i Przepisów BHP. W tej kategorii najlepszym okazał się uczeń klasy II BS I Patryk Kozikowski. Udział w konkursie pozwolił młodzieży sprawdzić poziom własnej wiedzy i posiadanych umiejętności zawodowych oraz dodał odwagi i pewności siebie przed właściwym egzaminem kwalifikacyjnym, który odbędzie się po zakończeniu praktycznej nauki zawodu.

Teresa Maciorowska – komendant HP w Grajewie


spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
381
Odsłon artykułów:
1091632

Gościmy:

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.