Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Architektury Krajobrazu

  Technik Architektury Krajobrazu

 • Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej

  Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej - Nowość

 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Zasadnicza Szkoła Zawodowa

  Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

27 marca rozegrana została IV kolejka spotkań w II Lidze piłki siatkowej chłopców. Gospodarzem turnieju był ZS w Ostrożanach-doświadczona drużyna, uczestnik rozgrywek od dobrych kilku lat. W pierwszym spotkaniu, właśnie z gospodarzami, odnieśliśmy zasłużone zwycięstwo 2:1. Po przegranym pierwszym secie, zaczęła funkcjonować zagrywka i po krótkim czasie gry nasza drużyna wróciła na właściwe tory wygrywając całe spotkanie.
W drugim meczu naszym przeciwnikiem był dobrze dysponowany ZS w Ciechanowcu. Pierwszy set padł naszym łupem dość gładko (25:17). Podrażnieni rywale w drugiej odsłonie wzmocnili zagrywkę i blok dlatego zasłużenie zwyciężyli. O wyniku końcowym decydował tiebreak, który na długo zostanie zapamiętany przez licznie zgromadzoną młodzież w hali. Przy niekorzystnym dla nas wyniku (12:7) kontuzji doznał kapitan naszej drużyny-Mateusz Stelmaszyński. Uraz kostki wykluczył go z dalszej gry. Mimo niesprzyjających okoliczności i ogłuszającego dopingu kibiców drużyna ZS w Wojewodzinie doprowadziła do remisu (15:15). Niestety bardzo dobry serwis graczy z Ciechanowca przesądził o końcówce seta i całym spotkaniu, które należało do rywali.
Dziękuję wszystkim zawodnikom za godną, waleczną postawę na boisku i życzę szybkiego powrotu do zdrowia. 5 kwietnia w ramach V kolejki spotkań, gościć będziemy zespoły: ZSOiZ Czyżew i ZSZ Wysokie Mazowieckie.

Skład drużyny ZS w Wojewodzinie:
1. Adam Gawędzki
2. Dawid Chojnowski
3. Jonatan Kropiewnicki
4. Mateusz Stelmaszyński
5. Erwin Suszczyński
6. Konrad Lenkiewicz
7. Damian Drozdowski

Link do tabeli wyników:
www.pwszs.bialystok.pl/doc/licealiada/tabele_wynikow_ps_ch.pdf

Łukasz Choynowski


spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
374
Odsłon artykułów:
1043917

Gościmy:

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.