Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Architektury Krajobrazu

  Technik Architektury Krajobrazu

 • Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej

  Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej - Nowość

 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Zasadnicza Szkoła Zawodowa

  Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W czwartek 22.03.2018 r. w Grajewskim Centrum Kultury odbyły się miejskie eliminacje do 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Już od kilku lat uczniowie naszej szkoły powracają z tego konkursu ze znaczącymi osiągnięciami, jednak tegoroczny sukces przekracza najśmielsze oczekiwania. Wszyscy wojewodzińscy uczestnicy zostali nagrodzeni !!! Przyszło im rywalizować z godnymi przeciwnikami z Liceum Ogólnokształcącego w Grajewie. Jury niejednokrotnie podkreślało wysoki poziom prezentacji. Tym bardziej więc cieszy fakt, że występy naszych uczniów zostały tak bardzo docenione.
Największy sukces odniósł Kamil Perkowski z kl. III TRH – zajął zaszczytne I miejsce, a tym samym zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego. Warto przypomnieć, że jego wcześniejsze wystąpienia w ubiegłych latach zawsze były przez komisję zauważane, nagradzane i chwalone. Cieszę się, że te systematyczne postępy zostały zwieńczone tak spektakularnym osiągnięciem.
Równie wielkim powodem do dumy są laureaci II miejsca ex aequo – Sofia Dodis z kl. III TRH oraz Jakub Downar z kl. II TŻB. Fakt, że oboje znaleźli się na podium, tuż za zwycięzcami, dobitnie wskazuje na potrzebę uhonorowania tych wystąpień. Najwidoczniej jury było pod dużym wrażeniem i nie chcąc nikogo skrzywdzić , ulokowało ich na równorzędnie wysokiej pozycji. Nie ukrywam, że taki werdykt niezwykle satysfakcjonuje oraz dowodzi wyjątkowości i niemałego talentu naszych uczestników.
Na szczególne słowa uznania zasługuje też Aleksandra Wnęk z kl. III TRH, która otrzymała wyróżnienie, co oznacza, że i jej prezentacja bardzo spodobała się komisji.
Nie pozostaje mi nic innego, jak jeszcze raz wyrazić ogromne zadowolenie i podkreślić, ze niezmiennie jestem z Was wszystkich bardzo dumna.

Serdecznie gratuluję i dziękuję za współpracę -  Katarzyna Bielińska


spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
374
Odsłon artykułów:
1044073

Gościmy:

Odwiedza nas 152 gości oraz 0 użytkowników.