Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Architektury Krajobrazu

  Technik Architektury Krajobrazu

 • Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej

  Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej - Nowość

 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Zasadnicza Szkoła Zawodowa

  Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Dzień Języków Obcych – tradycyjnie obchodzony w naszej szkole pierwszego dnia wiosny jako rywalizacja między klasami, w tym roku znów ukazał Wasz młodzieńczy zapał, niezwykłą kreatywność i przede wszystkim… TALENT.
Tegoroczni maturzyści – uczniowie klas: IV TRH i IV TŻB postanowili połączyć siły i występowali jako jeden zespół – klasy maturalne, uzyskując najwyższy wynik 187 punktów w klasyfikacji końcowej, ale werdyktem jury zostali nieoficjalnymi zwycięzcami.
Uczniowie klas rywalizowali się w następujących konkurencjach:
I – wiosna (przebranie); II – mam talent; III – piosenka; IV – taniec; V – przebranie za najciekawsze postaci z krajów obcojęzycznych.
Prowadzącymi uroczystość byli też maturzyści – Ola Nowogrodzka i Kamil Karwowski, okazali się znakomitymi konferansjerami, spontanicznie i taktownie relacjonując przebieg zdarzeń.
W pierwszej kokurencji zwyciężyła klasa III TŻB, w tym roku upersonifikowana Wiosna okazała się być postawnym mężczyzną w kwiaciastym garniturze, który zachwycił wszystkich swym nietuzinkowym wyglądem… no i jeszcze ta biedronka…
Uczniowie naszej szkoły prezentowali różne talenty, ale w tej dyscyplinie zwyciężyła klasa II TŻB, popisując się talentem poetyckim. Chłopcy z klasy II TRH okazali się zwycięzcami w konkurencji tańca, ich charakteryzacja „czerwonowłosych filipinek”robiła wrażenie nie tylko na jury. Zwycięzcami przebrania okazali się maturzyści – aż pobłękitniało w sali od ich niebieskich charakteryzacji, nie zabrakło też Gargamela i żywego Klakiera.
Najwięcej emocji wzbudziła ostatnia konkurencja – rywalizacja sportowa, a szczególnie przeciąganie liny… Zwyciężyła tu klasa III TRH, po długiej walce najpierw z maturzystami, a następnie z klasą ITŻB.
W ogólnej punktacji zwyciężyła klasa III TŻB, drugie miejsce zajęli uczniowie klasy II TŻB, a trzecie II TRH, ale ten wspólnie spędzony czas ukazał ,że wszyscy uczestnicy dzisiejszych, wiosennych zmagań mogą czuć się zwycięzcami wspaniałych pomysłów i dobrej zabawy.
Gratulujemy!

Elżbieta Karwowska


spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
406
Odsłon artykułów:
1367974

Gościmy:

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.