Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Architektury Krajobrazu

  Technik Architektury Krajobrazu

 • Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej

  Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej - Nowość

 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Zasadnicza Szkoła Zawodowa

  Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Rok 2018 został ogłoszony przez Komisję Europejską – Rokiem Dziedzictwa Kulturowego. W ciągu roku na terenie całej Europy odbywać się będą różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i edukacyjne. Dzisiejszy, piątkowy apel, przygotowany przez uczniów klasy III TŻB wraz z wychowawczynią, p. Eweliną Jagłowską, wskazał, że my w Wojewodzinie jesteśmy na bieżąco i znamy swą europejską tożsamość.
Przedstawienie miało wiele treści edukacyjnych, ukazanych w przystępnej, przyjemnej dla oka i ucha, formie. Piękne słowa „Ody do Radości” F. Schillera przypomniały nam o humanistycznym przesłaniu kulturowych osiągnięć Europejczyków. Wirtualna i kulinarna podróż do wybranych krajów europejskich przypominała różnice kulturowe i uświadomiła bogactwo dorobku intelektualnego. To była niezwykła lekcja na temat dorobku kulturalnego Europy i to Wy, uczniowie, byliście prowadzącymi… a my , nauczyciele – słuchaczami. Oświadczamy, że słuchaliśmy uważnie i ze zrozumieniem.

Elżbieta Karwowska

spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
370
Odsłon artykułów:
1018991

Gościmy:

Odwiedza nas 182 gości oraz 0 użytkowników.