Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Branżowa Szkoła I stopnia

  Branżowa Szkoła I stopnia

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

18.01.2018 roku w naszej szkole został przeprowadzony półfinał Konkursu Gastronomicznego Województwa Podlaskiego dla uczniów średnich szkół rolniczych „Gotuj z klasą”, którego organizatorem jest Marszałek Województwa Podlaskiego, a koordynatorem Departament Rolnictwa i Obszarów Rybackich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego.
Do półfinału przystąpiły trzy zespoły:
- zespół pierwszy: Katarzyna Wróblewska kl. III TŻ i Paulina Zyskowska kl. III TŻ
- zespół drugi: Alicja Kudrawiec kl. II TŻ i Magdalena Dobrzycka kl. II TŻ
- zespół trzeci: Aleksandra Wojewoda kl. III TŻ i Weronika Ziemkiewicz kl. II TŻ
Każdy zespół przygotował menu konkursowe składające się z: zupy, dania głównego i deseru. Dania konkursowe przygotowane zostały z produktów związanych z regionem, powszechnie znanych i rozpoznawalnych. Ocenie podlegały: walory smakowe, wygląd potrawy i związek dania z regionem. Zwycięzcami etapu szkolnego zostały uczennice kl. III Technikum żywienia i usług gastronomicznych. Poziom rywalizacji był bardzo wyrównany. Uczestnicy konkursu wykazali się kreatywnością, różnorodną formą prezentacji potraw oraz zaangażowaniem i wiedzą na temat tradycji i obyczajów naszego regionu.

Beata Urbańska


spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
501
Odsłon artykułów:
2291561

Gościmy:

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.