Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Branżowa Szkoła I stopnia

  Branżowa Szkoła I stopnia

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Kandydaci do SU – prezentacja

W środę 10 stycznia 2018 roku w naszej szkole odbędą się wybory do Samorządu Uczniowskiego. W związku z tym ważnym wydarzeniem, dziś (3.01.2018) w sali gimnastycznej miała miejsce autoprezentacja kandydatów. O zaszczyt reprezentowania naszej społeczności w SU ubiegają się:

- Adam Poniatowski (kl. I TŻB)
- Dominika Gleba (kl. I TRH)
- Magda Liberacka (kl. I BS)
- Adrianna Kupis (kl. II TRH)
- Patryk Bagiński ( kl. II TRH)
- Wojtek Mazurek (kl. II BS)
- Patryk Kozikowski (kl. II BS)
- Paweł Kadyszewski (kl. III TRH)

Prezentowane programy wyborcze kandydatów wskazywały, że praca w SU to możliwość wpływania na to, co dzieje się w szkole, prestiż, rozwijanie kreatywności, kontakt z aktywnymi rówieśnikami, ale przede wszystkim - rozwój osobisty i wzrost poczucia wartości.
Apel okolicznościowy z okazji prezentacji kandydatów prowadził obecny Samorząd reprezentowany przez Patrycję Mikucką i Barbarę Kondratowicz, które zapoznały młodzież ze sposobem głosowania na wybranego kandydata.

Na zakończenie spotkania Pani Dyrektor – Zdzisława Choynowska zachęciła wszystkich do udziału w głosowaniu oraz pogratulowała sukcesu reprezentacji dziewcząt z naszej szkoły, która wywalczyła I miejsce w Licencjadzie Województwa Podlaskiego w unihokeju.

Elżbieta Karwowska

spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
501
Odsłon artykułów:
2291581

Gościmy:

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.