Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Branżowa Szkoła I stopnia

  Branżowa Szkoła I stopnia

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

26 listopada 2017 r. Magda Liberacka z klasy pierwszej BS I wystąpiła podczas XXIX Prezentacji Dorobku Kulturalnego Miasta Grajewo 2017 w Grajewskim Centrum Kultury.  Magda wraz ze swoją młodszą siostrą Karoliną zaśpiewała piosenkę pt. „Mamo”. Udział w imprezie umożliwił Magdzie przełamanie własnej tremy związanej z wystąpieniem na scenie przed licznie zgromadzoną publicznością. Konfrontacja z innymi wykonawcami pozwoliła zdobyć nowe doświadczenia i utwierdzić w przekonaniu o potrzebie dalszego rozwoju swojej pasji. Udział w prezentacjach był dla niej niesamowitym przeżyciem, które na pewno na długo pozostanie w pamięci. Prezentacje nie miały charakteru konkursowego wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i statuetki.

Teresa Maciorowska- komendantHP Grajewo

spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
501
Odsłon artykułów:
2291581

Gościmy:

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.