Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Branżowa Szkoła I stopnia

  Branżowa Szkoła I stopnia

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Pod hasłem „Pomóżmy zwierzakom przetrwać zimę” w dniach od 6 do 8 listopada odbyła się w naszej szkole zbiórka karmy dla zwierząt. Do akcji włączyło się wielu uczniów i nauczycieli, którym los bezdomnych psów i kotów nie jest obojętny. Na szczególne uznanie zasługuje klasa IV TRH. Uczniowie tej klasy za zebrane pieniądze zakupili największą ilość karmy. W czasie całej akcji zebraliśmy 18 kg karmy suchej i mokrej dla kotów i  64 kg dla psów. To wszystko zostało przekazane Towarzystwu Opieki nad Zwierzętami w Grajewie. Ponadto jeden z uczniów wykonał budę dla psa. Dzięki tego typu akcjom zwierzętom będzie łatwiej przetrwać trudny okres zimy. Wszystkim, którzy wsparli naszą inicjatywę serdecznie dziękujemy.

Szkolne Koło Wolontariatu – op. Monika Kowalczuk


spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
500
Odsłon artykułów:
2291550

Gościmy:

Odwiedza nas 56 gości oraz 0 użytkowników.