Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Branżowa Szkoła I stopnia

  Branżowa Szkoła I stopnia

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Kocham Cię Polsko” - w piątek 10 listopada 2017 r. uczniowie klasy 2TRH pod kierunkiem wychowawczyni, p. B. Groszyk przedstawili montaż słowno - muzyczny z okazji Dnia Niepodległości.
W podniosłym, uroczystym nastroju wysłuchaliśmy wierszy i pieśni patriotycznych, towarzyszących naszej, polskiej drodze do wolności. Romantyczny klimat tamtych dni znakomicie wprowadziła wszystkich zebranych Adrianna Kupis w piosence: „Rozkwitały pąki białych róż”.
Występując w imieniu młodego pokolenia Polaków, przedstawiciele klasy 2 TRH, wymieniali wiele powodów, dla których wciąż kochają ojczyznę. Dumni z zasług naszych przodków i współczesnych osiągnięć przystąpiliśmy do części konkursowej apelu, w której uczniowie rywalizowali z nauczycielami. Okazało się, że nauczyciele lepiej znają Polskę, tzn. nasze zabytki narodowe i składniki tradycyjnych polskich potraw, ale uczniowie też dobrze radzili sobie z kulturą narodową. Apel wszystkim bardzo się podobał, miał poważny, uroczysty charakter i bardzo przystępną, atrakcyjną formę.
W drugiej części spotkania Dyrektor, p. Zdzisława Choynowska podziękowała uczniom klasy 2 TRH i wychowawczyni, a następnie pogratulowała wybranym uczniom i nauczycielom.
Uczennica klasy IV TRH – Teresa Maciorowska, została stypendystką fundacji św. Mikołaja, a Lucyna Pruszkowska (IV TŻB) i Mateusz Szyszko (IV TŻB) otrzymali jednorazowe nagrody pieniężne za najwyższy wzrost średniej ocen.
Pani Dyrektor pogratulowała również p. Olenie Lewczyńskiej, która zwyciężyła w rywalizacji konkursowej – Nauczyciel na medal i będzie reprezentowała nasz powiat w eliminacjach wojewódzkich oraz p. Wiesławowi Ruszczykowi, który został Prezesem Stowarzyszenia na rzecz wspierania osób niepełnosprawnych.

Elżbieta Karwowska

spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
501
Odsłon artykułów:
2291581

Gościmy:

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.