Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Branżowa Szkoła I stopnia

  Branżowa Szkoła I stopnia

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W niedzielę 17 września 2017 r. odbyło się pierwsze - bardzo ważne - organizacyjne spotkanie nauczycieli z rodzicami; skonsultowaliśmy zawartość programu profilaktyczno-wychowawczego, propozycję „zasad używania przez uczniów telefonów i innych urządzeń elektronicznych w szkole”, omówiliśmy zadania czekające nas: nauczycieli i uczniów w tym roku i wiele innych spraw organizacyjnych.
Podczas spotkania nowej Rady Rodziców został wybrany nowy przewodniczący – pan Krzysztof Łepkowski; gratuluję mu wyboru i liczę na aktywną współpracę.
Podczas spotkania została przeprowadzona zbiórka na stypendium dla ucznia Technikum w ramach programu „Stypendium św. Mikołaja”. Miło mi jest poinformować, że dzięki przychylności rodziców i nauczycieli dla idei tego programu zebrana kwota to 724,03 zł. W tej chwili już można powiedzieć, że ktoś z uczniów może liczyć na stypendium z programu Stypendium Św. Mikołaja. Regulamin przydzielania tego stypendium dostępny jest na stronie internetowej Naszej szkoły, w zakładce Dla uczniaStypendia i regulaminy, zachęcam do zapoznania się z nim, aby ocenić swoje szanse na otrzymanie takiego stypendium. Jeśli w regulaminie będzie coś niezrozumiałego, to o pomoc w interpretacji przepisów regulaminu można poprosić szkolnego koordynatora programu – panią Wiolettę Czaplicką. W tej samej zakładce w niedługim czasie znajdą się regulaminy przyznawania innych stypendiów: Prezesa Rady Ministrów i Starosty oraz zasady przyznawania nagród, wyróżnień przyznawanych przez Radę Pedagogiczną szkoły. Zachęcam do zapoznawania się z nimi i, co ważniejsze, do podejmowania działań w celu ich zdobycia. Chciałabym, aby kandydatów było jak najwięcej.

Zdzisława Choynowska – dyrektor szkoły

spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
500
Odsłon artykułów:
2291542

Gościmy:

Odwiedza nas 43 gości oraz 0 użytkowników.