Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Branżowa Szkoła I stopnia

  Branżowa Szkoła I stopnia

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego odbędzie się 4 września 2017 r. (poniedziałek) o godz. 9.00 w sali gimnastycznej. Autobus wyjedzie z dworca PKS o godz. 8.30, trasa przez miasto. Powrót ze szkoły do Grajewa o godz. 10.30.
Uczniowie klas pierwszych spotykają się ze swoimi wychowawcami w pracowniach (1TRH - s.39, 1TŻB - s.33, 1BS I - s.31) i razem z wychowawcami przychodzą na apel do sali gimnastycznej. Podkreślam, iż jest to uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego, z udziałem Pocztu Sztandarowego i Ślubowaniem klas pierwszych.

MEN kalendarz roku szkolnego 2017-2018

Informacja dla słuchaczy KKZ

Pierwsze spotkanie słuchaczy III semestru odbędzie się dnia 1 września (piątek) godz. 14.30, s.9, zaś słuchacze rozpoczynający naukę w I semestrze spotkają się po raz pierwszy 8 września (piątek) godz. 14.30, s.23. Plan zjazdów I i III semestru w załączeniu.

Plan zajęć I semestr *pdf

Plan zajęć III semestr *pdf

spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
501
Odsłon artykułów:
2291594

Gościmy:

Odwiedza nas 48 gości oraz 0 użytkowników.