Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Architektury Krajobrazu

  Technik Architektury Krajobrazu

 • Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej

  Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej - Nowość

 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Zasadnicza Szkoła Zawodowa

  Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Pierwsza grupa uczniów wróciła z Wilna po odbyciu praktyki zawodowej (technicy hotelarstwa i żywienia). Przede wszystkim odetchnęliśmy z ulgą , że wszyscy wrócili cali i zdrowi, bo nie obyło się bez epizodu szpitalnego. Jak wiadomo, jeden z uczestników miał ostry atak wyrostka i znalazł się w trybie pilnym na sali operacyjnej, co jak łatwo się domyślić, wywołało u wielu z nas – organizatorów obarczonych odpowiedzialnością za bezpieczeństwo uczestników, zaniepokojenie. Jednak wszystko zakończyło się szczęśliwie i bez komplikacji, gdyż kwestie organizacyjne takich przedsięwzięć, a w nich właściwe ubezpieczenie uczniów, to sprawy elementarne.
Natomiast wsłuchując się w sprawozdania z realizacji programu praktyk jestem pewna, że dla wszystkich uczniów było to pozytywne, w każdym wymiarze doświadczenie, utrwalenie, rozwinięcie umiejętności zawodowych, przełamywanie bariery w posługiwaniu się językiem obcym – tu dodatkowo – pobudzenie motywacji do nauki, radzenie sobie ze stresem związanym z funkcjonowaniem w innych warunkach kulturowych – wszystko to wpłynęło na pogłębienie kompetencji zawodowych.

Drodzy Uczniowie! Pracodawcy skierowali wiele pochwał pod waszym adresem: zdyscyplinowani, punktualni, obowiązkowi, pracowici, posiadający wysokie umiejętności – nie było potrzeby tłumaczyć jak zrobić, wystarczyło powiedzieć, co zrobić. To nas cieszy.
Dziękuję bardzo Paniom: Beacie Urbańskiej i Olenie Levchynskiej za wzorowe wywiązanie się z obowiązków wynikających z opieki nad stażystami.
Po wakacjach zaczniemy przygotowywać się do drugiej tury zagranicznych staży w ramach projektu.

Dyrektor szkoły Zdzisława Choynowska

spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
361
Odsłon artykułów:
1000504

Gościmy:

Odwiedza nas 95 gości oraz 0 użytkowników.