Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Architektury Krajobrazu

  Technik Architektury Krajobrazu

 • Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej

  Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej - Nowość

 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Zasadnicza Szkoła Zawodowa

  Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

24 maja 2017 r. Hufiec Pracy w Grajewie w ramach realizacji programu „Edukacja społeczno – prawna”, zorganizował dla uczestników klasy I i II Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Wojewodzinie spotkanie z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Grajewie – starszym sierżantem Sylwią Gosiewską, młodszym aspirantem Krzysztofem Ciszyńskim - dzielnicowym Rejonu oraz pracownikiem cywilnym Zespołu Prezydialnego Kadr i Szkoleń. Celem wizyty funkcjonariuszy było podniesienie świadomości młodzieży w zakresie odpowiedzialności karnej za stosowanie przemocy, odpowiedzialności nieletnich i młodocianych za popełnione przestępstwa i zachowania agresywne oraz zapoznanie z przepisami prawnymi dotyczącymi zażywania narkotyków, palenia papierosów oraz konsekwencji ich łamania. W trakcie zajęć poruszane zagadnienia wzbudziły zainteresowanie młodzieży i wywołały żywą dyskusję. Młodzieżdodatkowo zadawała pytania dotyczące przemocy z użyciem mediów elektronicznych i różnorakich zagrożeń występujących w Internecie. Pani Ewa Szmigiel przedstawiła uczniom informacje dotyczące procesu naboru do służby w Policji. Spotkanie to było cennym i pouczającym doświadczeniem. Realizacja projektu i działania profilaktyczne w postaci spotkań np. z Policją przyczyniają się do uświadamiania i unikania zagrożeń przez młodzież.

Renata Wierzchowska – wychowawca HP Grajewo


spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
360
Odsłon artykułów:
996108

Gościmy:

Odwiedza nas 99 gości oraz 0 użytkowników.