Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Architektury Krajobrazu

  Technik Architektury Krajobrazu

 • Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej

  Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej - Nowość

 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Zasadnicza Szkoła Zawodowa

  Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

7 marca br. w Hufcu Pracy w Grajewie odbył się lokalny etap konkursu pt. „Sprawny w zawodzie – fryzjer”. Konkurs przygotował Hufiec Pracy 10-5 w Gajewie we współpracy z wychowawcą szkolnym klasy III A Zasadniczej Szkoły Zawodowej. W zmaganiach konkursowych udział wzięły uczennice ostatniego roku nauki zawodu fryzjer. Konkurs jest jednym z działań zaplanowanych z myślą o młodzieży kończącej w tym roku szkolnym naukę zawodu w ramach programu „Sprawny w zawodzie” realizowanego przez Hufiec Pracy w Grajewie z młodzieżą III klasy ZSZ w Wojewodzinie. Celem tego typu działań jest umożliwienie młodzieży sprawdzenia poziomu posiadanej wiedzy zawodowej i zaznajomienie z procedurami i przebiegiem zewnętrznych egzaminów kwalifikacyjnych. Uczennice Renata Mikucka i Natalia Białosuknia, których wiedzę i umiejętności komisja konkursowa oceniła najwyżej, wezmą udział w wojewódzkim etapie konkursu w Łomży.

Bartosz Pietrzak – st. wychowawca HP Grajewo


spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
406
Odsłon artykułów:
1367952

Gościmy:

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.