Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Branżowa Szkoła I stopnia

  Branżowa Szkoła I stopnia

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Miło mi jest pogratulować Weronice Łojewskiej z klasy pierwszej technikum pięcioletniego i Sylwii Chrzanowskiej z klasy czwartej technikum czteroletniego tak zaszczytnego wyróżnienia. Oczywiście zasłużyły sobie na to Stypendium swoją dobrą pracą; Sylwia w roku szkolnym 2019/2020 uzyskała średnią: 5,00; a Weronika4,85. Niestety, uroczysta gala wręczenia dyplomów stypendystom z powodu pandemii została odwołana. Dyplomy czekają na odbiór w sekretariacie szkoły.

Z życzeniami dalszych sukcesów w nauce – Dyrekcja Szkoły


Regulamin przyznawania Stypendium PRM w zakładce Dla ucznia:

Stypendium PRM otrzymuje uczeń, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

W ramach realizacji Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2018-2020 z inicjatywy Komendy Głównej Policji został nagrany spot profilaktyczny o tematyce związanej z zapobieganiem hejtowi wśród dzieci i młodzieży, skierowany głównie do rodziców.

Materiał został zamieszczony na stronie internetowej podlaskiej Policji. Zasadnym wydaje się zwiększenie wysiłków w zakresie przekazywania wiedzy dotyczącej zjawiska hejtu i dyskryminacji oraz informowanie o ośrodkach pomocowych. Mając na uwadze dalszy rozwój sytuacji związanej z epidemią COVID-19, w tym trudny do przewidzenia czas jej zakończenia, jak również zaobserwowane potencjalne zagrożenie jakie niesie za sobą rozpowszechnianie nieuzasadnionych treści opartych na dyskryminacji i uprzedzeniach, zwracam się z prośbą o umieszczenie spotu profilaktycznego na stronie internetowej Państwa szkoły.

Podlaski Kurator Oświaty - Beata Pietruszka

Link do spotu: MSWiA Hejt bez audiodeskrypcji

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

30 listopada 2020 r. odbył się konkurs pn. „Wojewódzka olimpiada wiedzy z zakresu uprawy roślin bobowatych grubonasiennych i soi”, której organizatorem był Marszałek Województwa Podlaskiego, a Koordynatorem Jednostka Regionalna Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich (KSOW) w województwie podlaskim.
Ideą konkursu było propagowanie szeroko pojętej wiedzy rolniczej, zarówno teoretycznej jak i praktycznej z zakresu uprawy roślin bobowatych grubonasiennych i soi, rozwijanie zainteresowań uczniów rolnictwem, upowszechnianie wzorców racjonalnego gospodarowania gruntami rolnymi oraz uświadomienie, czym jest rekomendacja odmian.
Z Naszej szkoły w Konkursie wzięli udział trzej uczniowie z klasy trzeciej kształcący się w zawodzie Technik rolnik: Dawid Downar, Patryk Klimaszewski i Maciej Olszewski. Konkurs ze względu na panującą w kraju sytuację epidemiczną został poprowadzony w trybie on-line. Każdy uczestnik miał do rozwiązania test składający się z 33 pytań w czasie 20 minut.

Pięć pierwszych miejsc było nagradzanych z których III zajął – Patryk Klimaszewski (nagroda pieniężna - 500,00 zł) i VDawid Downar (nagroda pieniężna - 300,00 zł), dodatkowo osoby do IV miejsca otrzymały bon podarunkowy o wartości 100 zł do wykorzystania w Szkółce drzew i krzewów.

Wszystkim uczestnikom konkursu bardzo dziękuję za chęć udziału i zaangażowanie, zwycięzcom gratuluję i życzę dalszych sukcesów.

Ryszard Rogiński

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Dyrektor Zespołu Szkół w Wojewodzinie zawiadamia o zmianie w organizacji zajęć w dniach: 6-7.11.2020r. Zajęcia prowadzone będą na odległość za pomocą komunikatora Skype. W ramach przygotowań prosimy wszystkich słuchaczy o:

1) wysłanie swoich adresów e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2) zainstalowanie na własnych komputerach aplikacji Skype.

W piątek 6.11. każdy ze słuchaczy będzie mógł uczestniczyć w zajęciach aktywując wysłany na jego e-mail link z zaproszeniem do spotkania. Podobnie - w sobotę 7.11.2020r.

Z poważaniem Zdzisława Choynowska

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Dotyczy organizacji zajęć w dniach 6 i 7.11.2020 r.

Korzystając z zapisu w rozporządzeniu o czasowym zawieszeniu zajęć mówiącym o tym, że zajęcia praktyczne można organizować stacjonarnie jeśli nie da się zdalnie, informuję, że zajęcia w wyżej wymienionym terminie będą prowadzone w szkole.

W trosce o zachowanie zasad bezpieczeństwa na zajęciach proszę, aby każdy ze słuchaczy potwierdził swoją obecność na tych zajęciach do środy 4 listopada do godz. 14.00 dzwoniąc do sekretariatu szkoły na numer: 692 176 405.

Dyrektor szkoły - Zdzisława Choynowska

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

W okresie od 24 października do 8 listopada br. uczniowie branżowych szkół I stopnia będący młodocianymi pracownikami są zwolnieni z obowiązku  świadczenia pracy na mocy art. 15f specustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z COVID-19.

Dyrektor szkoły - Zdzisława Choynowska

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Zespół Szkół w Wojewodzinie od czterech lat jest członkiem do Fundacji Świętego Fundacja, która ma bardzo różnorodną działalność pomocową na rzecz uczniów z całej Polski. Bardzo znaną formą pomocy są Stypendia Świętego Mikołaja, na które fundusze gromadzi szkoła dla swoich uczniów, ale i fundacja do zebranych kwot dokłada ze swoich zasobów. Te zasoby tworzą się z różnego rodzaju zbiórek, np. odzieży, starych telefonów – w których i my uczestniczymy.

Miło nam donieść, że nasza aktywność została zauważona i doceniona przez Zarząd Fundacji, bo z trzystu szkół należących do fundacji wytypowano pięćdziesiąt – w tym Zespół Szkół w Wojewodzinie – do przekazania w formie darowizny komputerów (2 szt. na szkołę) uczniom, których zaangażowanie w życie społeczne, empatia i kultura osobista jest przykładem dla innych.

Dzięki hojności darczyńcy: IG Knowhow Limited dwoje naszych uczniów dziś stało się posiadaczami laptopów. Prezenty od Fundacji Świętego Mikołaja otrzymali: Karolina Ostrowska i Adam Poniatowski.

Po prostu dobro okazane innym wraca – gratuluję wyróżnienia” mówi Szkolny koordynator Wioletta A. Czaplicka.
Natomiast ja, jako dyrektor dziękuję Pani Wioletcie Czaplickiej za jej ogromne zaangażowanie w działania Fundacji – to dzięki Pani uczniowie mogą cieszyć się stypendiami i teraz – laptopami.

Zdzisława Choynowska


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Dzisiaj podczas sesji Rady Powiatu Grajewskiego zostały wręczone Nagrody Starosty nauczycielom ze szkół powiatu grajewskiego oraz Stypendia Starosty dla wyróżniających się w nauce uczniów.

Stypendystką Starosty z naszej szkoły została Kamila Grzymała – uczennica klasy IV technikum. Gratuluję Ci sukcesu!

Z Zespołu Szkół w Wojewodzinie za znaczące osiągnięcia zawodowe Nagrodą Starosty została wyróżniona Pani Karolina Obuchowska – nauczyciel przedmiotów zawodowych w budownictwie. Gratulując Pani Karolinie Obuchowskiej, życzę dalszych sukcesów oraz podejmowania ciekawych inicjatyw – może w tym roku uda się przeprowadzić Turniej FIFA 20 na konsolach XBOX ?

Chcę też podziękować Zarządowi Powiatu Grajewskiego za docenienie mojej pracy jako dyrektora.

Zdzisława Choynowska


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Od 2008 roku na całym świecie październik obchodzony jest jako Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. Celem akcji jest zwrócenie uwagi na ogromną rolę bibliotek w życiu szkoły, w nauce i rozwijaniu zainteresowań czytelniczych dzieci i młodzieży. W ramach obchodów tego święta, nasza biblioteka szkolna postanowiła wyłonić i nagrodzić najlepszego czytelnika. Została nim Klaudia Fidura, uczennica III klasy Technikum Budownictwa, która z naszych półek bibliotecznych wypożyczyła i przeczytała 69 książek.

Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu dalszych przygód z książką.

Katarzyna Mrozowska


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Nauczyciel… to jedna z najbardziej wyjątkowych postaci na całym świecie, bo któż inny mógłby każdego dnia ofiarowywać to, co w nim najlepszego, cudzym dzieciom?
(D. Beisser)

14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Chciałoby się napisać, że tego dnia odbył się uroczysty apel i wspaniałe przedstawienie. Niestety rok 2020 pokrzyżował plany i to wyjątkowe święto przybrało zupełnie inny charakter. Uczniowie jednak nie zawiedli.
Klasa 1 TŻW witała każdego nauczyciela wchodzącego do szkoły, składała życzenia oraz podarowała każdemu pracownikowi słodki upominek.
Samorząd Uczniowski wręczył kwiaty pani dyrektor Zdzisławie Choynowskiej i panu wicedyrektorowi Ryszardowi Rogińskiemu i podziękował za wsparcie i serce „oddane” szkole.

Tradycyjnie już społeczność uczniowska wręczyła nauczycielom „Srebrne Sowy”. Uczniowie głosowali w czterech kategoriach:
1. Mistrz Zaufania
2. Mistrz Uśmiechu
3. Mistrz Motywacji
4. Mistrz (ciętego) języka

I wygrali kolejno: pani Karolina Obuchowska, ksiądz Łukasz Dawidowicz, pan Krzysztof Wencek i pani Wiesława Tauber.

Nagrody za największy progres w średniej ocen w roku szkolnym 2019/2020 otrzymali: Łepkowska Aleksandra i Szymanowska Emilia

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczniom za docenienie pracy nauczycieli.

Opiekun SU - Aneta Krasińska

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

W niedzielę 4 października Szkolne Koło Wolontariatu uczestniczyło w Kiermaszu ciast i drobiazgów w Danówku. Akcja miała na celu zbiórkę pieniędzy dla Nikosia chorego na SMA. Nasza szkoła wystawiła na sprzedaż słodkości przygotowane przez naszych uczniów pod kierunkiem p. Agaty Choynowskiej i p. Beaty Urbańskiej. Wypieki cieszyły się wielką popularnością na pikniku, a także wzbudzały zainteresowanie swoim estetycznym wyglądem. Dzięki temu udało nam się dołożyć do wspólnej skarbonki Nikosia 1300 złotych.
Na licytację trafił również bon na tort, który zostanie wykonany przez naszych uczniów. Bon został wylicytowany za 150 złotych.
Zanim jednak doszło do kiermaszu Szkolne Koło Wolontariatu przeprowadziło w szkole zbiórkę pieniędzy na produkty niezbędne do wykonania ciast i dzięki ofiarności naszych uczniów i pracowników udało nam się zebrać na ten cel 550 złotych – z czego 330,49 zostało przeznaczone na zakup produktów, kolejne 50 złotych zostanie przeznaczone na składniki do toru.
Dziękujemy wszystkim za pomoc!

Opiekun - Kowalczuk Monika


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

W czwartek 01 października 2020r. starsza młodzież z internatu zorganizowała pierwszoklasistom imprezę pod hasłem „Kocham Cię, Wojewodzinie”. Jest to coroczna impreza organizowana w celu zintegrowania uczniów klas pierwszych ze starszymi.
Konkurencje - rundy zaadaptowaliśmy z telewizyjnego show „Kocham Cię, Polsko”. Imprezę prowadziła Wiktoria Adasiewicz, sprzęt audiowizualny obsługiwała Paulina Witkowska, punkty podliczała Gabrysia Kosińska, a kapitanami drużyn były: Renata Dobrowolska i Weronika Sulewska. Rund było VIII: „Zakazane słowa”, „Kto pierwszy, ten lepszy”, „Kalambury”, „Co to za okazja?”, „Biegające literki”, „Przeliteruj”, „Urodziny”, „Jaki procent…”. Zwycięska drużyna – Weronika Kosińska, Kacper Deluga, Artur Malinowski, Natalka Puławska, Kasia Łomotowska, Dawid Borkowski, Mateusz Szymanowski, Julka Maciorowska – została obsypana „złotym deszczem” i obdarowana pysznym ciastem.
Były emocje, była rywalizacja, było radośnie – sami zobaczcie w galerii zdjęć.

Wioletta Anna Czaplicka


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

W dniu dzisiejszym społeczność budowlana Zespołu Szkół w Wojewodzinie obchodziła swoje święto - Dzień Budowlańca. Na boisku szkolnym, została rozłożona gra planszowa, z pytaniami i zadaniami, z zakresu wiedzy budowlanej. Do gry stanęli uczniowie klas II, III i IV Technikum budownictwa, tworząc dwuosobowe drużyny. Nad wszystkim czuwała Szanowna Komisja, składająca się z Dyrekcji Szkoły i Absolwentów Technikum budownictwa. Rzut kostką zdecydował o kolejnosci ruchu poszczególnych drużyn. Wśród zadań, z którymi przyszli Technicy budownictwa musieli się zmierzyć było: zbudowanie wieży z kartonów, rzut piłką do betoniarki, zbudowanie mostu z kartki, sznurka i słomek, wbicie gwoździa w krokiew, wyznaczenie reakcji w podporach belki statycznie wyznaczalnej. Śmiechu było co niemiara Koleżanki i koledzy z klas pierwszych kibicowali swoim starszym kolegom. Najszybciej do mety dotarła drużyna maturzystów tj. Dawid Chojnowski i Dawid Purwin - zdobywając tym samym I miejsce. Zaraz za nimi, pojawiła się druga drużyna maturzystów tj. Mateusza Malinowski i Adrian Pisanko - zdobywając II miejsce.
Wszystkim drużynom gratulujemy. Raz jeszcze składamy najserdeczniejsze życzenia.
Wam Drodzy Absolwenci, dziękujemy za obecność. Cieszymy się, że przyjęliście zaproszenie. Życzymy Wam powodzenia bo juz niedługo rozpoczniecie nowy rozdział życia - studia.

Obuchowska Karolina

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Ogólnoszkolne spotkanie z rodzicami zakończyło się coroczną kwestą na rzecz Fundacji Świętego Mikołaja. Młodzież pod opieką Pań: Beaty Urbańskiej i Agaty Choynowskiej wykonała przepyszne deserki, czyli tzw. słodkie cegiełki, których mogli spróbować wszyscy - nie tylko darczyńcy. W tym roku zebraliśmy 600,00 złotych. Kwota ta zasili nasze konto w Fundacji Świętego Mikołaja.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w kweście, a tym samym dołożyli się do stypendium dla zdolnego i działającego na rzecz naszej społeczności ucznia.

Szkolny koordynator Wioletta A. Czaplicka

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 • Zebranie z rodzicami klas pierwszych Technikum i klas I Branżowej Szkoły I stopnia odbędzie się na sali gimnastycznej o godz. 10.00; zapoznanie z nauczycielami, przedstawienie najważniejszych problemów, zasad funkcjonowania obydwu szkół. Po tym spotkaniu odbędą się spotkania klasowe.
 • Zebrania z rodzicami starszych uczniów rozpoczną się wg indywidualnych ustaleń z wychowawcami w pracowniach, których numery będą widoczne na grafiku (na drzwiach szkoły).

     Z uwagi na dobry start każdego ucznia w szkole po tak długiej przerwie prosimy każdego Rodzica obecność na spotkaniu!

Dyrekcja Szkoły

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Nareszcie w szkole!

Rozpoczęliśmy dzisiaj nowy rok szkolny i miejmy nadzieję, że jak wszyscy będziemy uważać, przestrzegać zasad, to uda nam się go spędzić fizycznie w szkole.
W gronie uczniów szczególnie serdecznie witamy pierwszaków. W kl. I TB wychowawczynią jest pani Karolina Obuchowska, w kl. I TŻW – pani Aneta Krasińska, w kl. I a BSI – pani Aniela Sypytkowska, w kl. I b BSI – pani Beata Zakrzewska.

W gronie nauczycieli powitaliśmy nowe osoby:
- Panią Monikę Urbańską – chemia,
- Panią Urszulę Prostko - przedmioty zawodowe w TŻiUG,
- lekarza weterynarii Martę Czokajło-Panasiuk – przedmioty zawodowe w TW,
- mgr inż. zootechniki – Hubert Nitkowski – przedmioty zawodowe w TW,
- Panią Igę Urbańską – wychowawca w internacie.

Religii uczyć będzie nowoprzybyły do Parafii MNP w Grajewie ksiądz Łukasz Dawidowicz.

Zadanie domowe na dziś dla was drodzy uczniowie i dla waszych rodziców: Przeczytać „Procedury bezpieczeństwa…” obowiązujące w naszej szkole, które znajdą w wiadomościach w Librusie lub poniżej w załączniku.

Procedury bezpieczeństwa w okresie pandemii Covid-19

Powodzenia w nowym roku szkolnym!

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Z wiadomych względów nie spotkamy się na jednym, uroczystym apelu – spotkania będą rozłożone w czasie.

O godz. 9.00 odbędą się spotkania wychowawców z uczniami klas drugich od razu w pracowniach: klasa II TŻ – w sali 37, klasa II TBW – w sali 24, klasa II TŻR w sali 20, klasa II BSI_SG – w sali 9, klasa II BSI_SP – w sali 23.

O godz. 10.00 wychowawcy klas trzecich i czwartych spotkają się ze swoimi wychowankami:
klasa III TŻBR – w sali 30, klasa III BSI – w sali 27, klasa IV TŻB – w sali 36, klasa IV THR – w sali 39.

O godz. 11.00 odbędzie się najważniejsze spotkanie, bo całej Rady Pedagogicznej z uczniami klas pierwszych. Planujemy rozpocząć spotkaniem ze wszystkimi klasami na sali gimnastycznej, aby wszyscy mogli się ze sobą zapoznać, żeby uczniowie mogli poznać swoich nauczycieli. Po spotkaniu uczniowie rozejdą się ze swoimi wychowawcami do klas kontynuować czynności organizacyjne.

Uczniowie dojeżdżający będą mieli możliwość przyjazdu i odjazdu autobusem – zaplanowane są następujące kursy:
8.30 - z Grajewa do Wojewodzina, powrót do Grajewa – 10.00,
10.30 – Z Grajewa do Wojewodzina, powrót do Grajewa – 12.30.

Trasa autobusu: były dworzec PKS - ul. Dworna przy Biedronce - ul. Konstytucji 3 Maja naprzeciwko Szpitala - ul. Przemysłowa przy cmentarzu

Uczniowie, którzy zgłosili się do zamieszkiwania w internacie będą mogli przyjechać do internatu w celu zakwaterowania 1 września 2020 od godz. 8.00 z wyjątkiem uczniów z klas pierwszych, którzy przyjadą później, dlatego że wychowawcy internatu chcą spotkać się z Rodzicami uczniów klas pierwszych, aby zapoznać ich z regulaminem, obowiązującym w internacie. To spotkanie rodziców i wychowawców odbędzie się o godz. 11.00 w świetlicy internatu. O szczegółach wychowawcy powiadomią Rodziców telefonicznie we wtorek – 25 sierpnia.

Drodzy Uczniowie, drodzy Rodzice! Spotkania są bardzo ważne, omawiane będą procedury bezpieczeństwa obowiązujące w szkole w czasie trwania pandemii COVID-19!

Zdzisława Choynowska - dyrektor

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Wszyscy, którzy złożyli dokumenty na kwalifikacyjny kurs zawodowy w zawodzie rolnik od 1 września 2020 r. zostali przyjęci pod warunkiem, że w tym tygodniu wykonają w medycynie pracy badanie stwierdzające brak przeciwwskazań do wykonywania tego zawodu. Jest to wymóg wynikający z Rozporządzenia MEN, dlatego każdy z przyjętych słuchaczy musi się zgłosić do szkoły – od środy 26. sierpnia – po skierowanie na to badanie i wykonać je w dowolnym gabinecie medycyny pracy, bo opłatę za badanie uiszcza z własnej kieszeni słuchacz.

Orzeczenie o braku przeciwwskazań do wykonywaniu zawodu wydane przez medycynę pracy można będzie dostarczyć przyjeżdżając na pierwsze zajęcia 11 września (początek godz. 14.30).

Na pierwszych zajęciach przedstawione zostaną procedury bezpieczeństwa w związku z pandemią COVID-19. Już teraz informuję, że wymagać będziemy, aby każdy wchodzący do szkoły – miał prawidłowo założoną maseczkę, którą będzie mógł zdjąć dopiero po zajęciu miejsca w sali wykładowej (pierwsze zajęcia odbędą się w świetlicy w budynku internatu), drugi wymóg dotyczy dezynfekcji rąk – każdy musi umyć w toalecie lub zdezynfekować płynem z dozownika. Jeśli ktokolwiek czuje, że będzie miał problem z dostosowaniem się do tych wymagań, powinien niezwłocznie powiadomić szkołę o rezygnacji z uczestnictwa w kursie.

Szczegółowy plan spotkań  w I semestze w załączeniu.

Plan zajęć I semestr *pdf

Zdzisława Choynowska - dyrektor

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna

ZAKWATEROWANIE ROK SZKOLNY 2020/2021

W roku szkolnym 2020/2021 zakwaterowanie w internacie odbędzie się 1. września 2020r.

Na wychowanków, którzy mieszkali w latach poprzednich w internacie, wychowawcy będą czekali od godziny 8.00. Wychowanka do pokoju będzie mógł odprowadzić jeden rodzic/opiekun, pod warunkiem, że nałoży prawidłowo maseczkę i zdezynfekuje ręce.

Młodzież z klas pierwszych będzie mogła zakwaterować się od godziny 10.15.

Spotkanie rodziców uczniów klas pierwszych z kierownikiem internatu odbędzie się w świetlicy internatu o godzinie 11.00.

Dokumenty - Internat

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Tak jak informowaliśmy w poprzednim komunikacie, dzisiaj otrzymujecie potwierdzenie przyjęcia do szkoły w postaci poniżej zamieszczonych list kandydatów przyjętych - jest to już ostatni etap rekrutacji.

Od tego momentu możecie zacząć przygotowania do nowego roku szkolnego. Uczniowie, którzy będą mieszkać w internacie mogą kompletować rzeczy z listy niezbędnych do funkcjonowania w internacie. O dacie zakwaterowania i spotkania rodziców z kadrą internatu w przypadku uczniów klas pierwszych, zostaniecie powiadomieni poprzez komunikat na stronie i telefonicznie.Listę rzeczy niezbędnych znajdziecie w zakładce po lewej stronie: INTERNAT. Wykaz podręczników znajduje się również w zakładce po lewej stronie: DLA UCZNIA. O organizacji rozpoczęcia roku szkolnego 1 września dowiecie się z komunikatu, który zostanie zamieszczony niebawem.

Zespół ds. rekrutacji w Zespole Szkół w Wojewodzinie

Technikum, plik Adobe Reader *pdf.

Branżowa Szkoła I stopnia, plik Adobe Reader *pdf.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Wszyscy kandydaci na KKZ w zawodzie Rolnik, którzy złożyli dokumenty o przyjęcie na kurs od września 2020 r. zostali przyjęci.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Drodzy Ósmoklasiści, poniżej każdy z was może sprawdzić, czy znajduje się na liście kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia do szkoły w roku szkolnym 2020/2021. Wasze dane, zgodnie z polityką ochrony danych osobowych, zostały zakodowane. Każdemu z was został przypisany kod – większość z was otrzymała go na pasku podczas wizyty w szkole. Dla ułatwienia podpowiadamy, że nie ma u nas kandydatów niezakwalifikowanych. W technikum planowane jest nauczanie w zawodach: technik budownictwa, technik weterynarii oraz technik żywienia i usług gastronomicznych. W Branżowej Szkole I stopnia planowane są dwie klasy wielozawodowe.
Co dalej? Ostatnim etapem zamykającym rekrutację zgodnie z harmonogramem rekrutacji, jest ogłoszenie listy kandydatów przyjętych do szkoły – nastąpi to 19 sierpnia i wtedy ponownie umieścimy na stronie szkoły listy z uczniami, ale już przyjętymi do szkoły.
Jeśli ktoś nie odebrał kodu, może dzwonić do szkoły – otrzyma ustną informację, jesteśmy pod numerem tel.: 86 272 22 31.
Po zakończeniu rekrutacji będziemy zamieszczać istotne informacje na temat organizacji nauki od września, więc zaglądajcie na naszą stronę.

Zespół ds. rekrutacji w Zespole Szkół w Wojewodzinie

Listy kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia:

Technikum, plik Adobe Reader *pdf.

Branżowa Szkoła I stopnia, plik Adobe Reader *pdf.

Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Wykaz podręczników na rok szkolny 2020/2021

Dotyczy uczniów po ukończeniu ośmioletnej szkoły podstawowej

Podręczniki do przedmiotów ogólnokształcących

Technikum i Branżowa Szkoła I stopnia - aktualizacja 02.07.2020

Zapisy dotyczące podręczników z przedmiotów ogólnokształcących będą aktualizowane systematycznie po dokonaniu wyboru przez nauczyciela.

Dotyczy uczniów po ukończeniu gimnazjum

Podręczniki do przedmiotów ogólnokształcących

Technikum i Branżowa Szkoła I stopnia

Podręczniki do przedmiotów zawodowych po ukończeniu gimnazjum

Technik Budownictwa

Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

Technik Hotelarstwa

Technik Rolnik

Podręczniki do przedmiotów zawodowych po ukończeniu ośmioletnej szkoły podstawowej

 Technik Weterynarii

Zapisy dotyczące podręczników z przedmiotów zawodowych będą aktualizowane systematycznie po ukazaniu się publikacji i wyborze przez nauczyciela zawodu.

spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
438
Odsłon artykułów:
1801973

Gościmy:

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.